EURO 2012: Nowy problem Santosa!

Fernando Santos w najbliższym meczu na pewno nie skorzysta z umiejętności Avraama Papadopulosa i Sokratisa Papastathopoulosa, a dodatkowo pojawił się nowy problem..

Podczas pierwszego niedzielnego treningu w udo uderzony został Giorgos Fotakis i niestety musiał udać się na szczegółowe badania, których wyniki określą stopień doznanego urazu.

Selekcjoner w początkowej części treningu podzielił kadrowiczów na dwie grupy. W pierwszej znaleźli się najbardziej zmęczeni po piątkowej potyczce z Polską – Jose Holebas, Vasilis Torosidis, Giannis Maniatis, Kostas Katsouranis, Giorgos Karagounis, Georgios Samaras, Theofanis Gekas i Dimitris Slapingidis, którzy mieli nieco lżejsze ćwiczenia. Natomiast w drugiej na pełnym obciążeniu trenowali Giorgos Tzavelas, Giorgos Fotakis, Stelios Malezas, Sokratis Papastathopoulos, Kyriakos Papadopoulos, Grigoris Makos, Nikos Liberopoulos, Kostas Fortounis, Giannis Fetfatzidis, Kostas Mitroglou i Sotiris Ninis.

Później Santos wybrał dwie siedmioosobowe drużyny, które do końca treningu rozgrywał ze sobą gierkę (podczas której kontuzji doznał Fotakis). W drużynie „A” grali: Sifakis, Papadopoulos, Makos, Fetfatzidis, Liberopoulos, Fotakis i Fortounis. W drużynie „B” Znaleźli się: Tzorvas, Tzavelas, Malezas, Papastathopoulos, Maniatis, Mitroglou i Ninis.


Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4010 dni!