Argentyński talent zagra w Olympiakosie!

Olympiakos Pireus porozumiał się z Gimnasia La Plata w kwestii transferu Alana Ruiza.

Mistrz Grecji dogadał się już co do wykupienia 60 procent praw do tego piłkarza. Olympiakos zainteresował się młodzieżowym reprezentantem Argentyny, dzięki dobrej pracy skautów klubu.

18-letni Ruiz uważany jest za nieoszlifowany diament argentyńskiej piłki, a jego możliwości wkomponowania się w drużynę są duże, bowiem może on grać zarówno na skrzydłach jak i w środku ofensywy.Jak Ruiz pojawi się w Pireusie nowy trener Olympiakosu Leonardo Jardim zdecyduje gdzie młodzian będzie grał, czy w pierwszej drużynie, czy może w zespole młodzieżowym, który walczyć będzie Lidze Mistrzów.

W tym samym czasie „Thrylos” wypożyczyli na rok do Patizana Belgrad Aleksandara Katai..

2 opinie na “Argentyński talent zagra w Olympiakosie!

Czy istnieją rozgrywki „młodej Ligi Mistrzów”? Bo nie do końca rozumiem przedostatnie zdanie.

Co do samego piłkarza sam jestem ciekaw co to za chłopak. Ja tam się na kompilacje filmowe z internetu nie nabieram. Śmiem twierdzić, że i dość efektowną można skleić właściwie każdego gracza z naszej miernej ekstra(?)klasy. Boisko zweryfikuje co on potrafi. Wielu piłkarzy z Argentyny po przybycia do klubu w Europie zupełnie nie potrafili się odnaleźć i z ich magicznego talentu zostawało jedynie wspomnienie. Niedaleko trzeba szukać przykładu – sprawa transferu L. Nuneza do Pireusu. Skuteczność przyzwoita ale pograł w Grecji tylko sezon i wrócił do domu zamiast zawojować najpierw Helladę, a później Europę. Jeśli tylko potwierdzi na boisku swe umiejętności to druga linia Thrylos będzie imponującą siłą, dodać trzeba bardzo młodą siłą – Fetfatzidis i Vlachodimos pokazali, że stanowią jakość oraz są wielkimi talentami.

Wielka szkoda, że takich świetlanych perspektyw nie widać w innym wielkim klubie z Attyki spod znaku koniczynki 🙁

Tak istnieją i Olympiakos jako jedyny z Grecji w nich zagra. Są to rozgrywki drużyn do lat 19..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3963 dni!