Play-off: Panachaiki – Platanias 2:3

W drugim meczu 1. kolejki baraży o Super League Panachaiki GE 2005 przegrały z AO PLatanias 2:3.

Gospodarze dość szybko objęli prowadzenie, bo już w 9. minucie dwójkową akcję Panagiotis Atmatzidis – Athanasios Dinas, skutecznie wykończył ten drugi. Skromne prowadzenie ekipy z Patras utrzymało się do 26. minuty, w której to Markos Maragoudakis wykorzystał bierność defensywy i doprowadził do remisu. Kilka minut później mecz został na chwilę wstrzymany, bowiem niezadowoleni kibice zaczęli rzucać na murawę niezidentyfikowane przedmioty i spiker musiał uspokoić trybuny. W 44. minucie akcję i podanie Maragoudakisa, wykończył lobem Thomas Nazlidis i AO Platanias schodził na przerwę prowadząc 2:1.

W 53. minucie „czerwono-czarni” doprowadzili do remisu. W dużym zamieszaniu pod polem karnym najlepiej odnalazł się Nikos Vlasopoulos, który skierował futbolówkę do siatki. Wynik i sama gra nie wskazywała na to, by któraś z drużyn miała przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale w 89. minucie meczu Giannis Koiliaras faulem na Gastonie Gonzalezie sprokurował „11”, którą wykorzystał Nazlidis i to ekipa z Krety cieszyła się kompletem punktów..


[match id=810] 1:0 Athanasios Dinas 9′
1:1 Markos Maragoudakis 26′
1:2 Thomas Nazlidis 44′
2:2 Nikos Vlasopoulos 53′
2:3 Thomas Nazlidis 90′(k)

ż.k. Lazaros Theodorellis, Apostolos Androutsos, Kostas Konstantinidis, Fatjon Antoni, Kostas Foufoulas, Giannis Koiliaras – Kostas Kourtesiotis

Panachaiki
Christos Pouris, Spyros Spinoulas (70′ Kostas Konstantinidis), Giannis Koiliaras, Lazaros Theodorellis (83′ Leonidas Skartsilas), Giannis Ioannou, Fatjon Antoni, Bourama Ouattara, Nikos Vlasopoulos (75′ Kostas Foufoulas), Athanasios Dinas, Hurtado, Panagiotis Atmatzidis

Platanias
Giorgos Lazaridis, Antonis Manousakis, Kostas Kourtesiotis, Minas Tzanis, Alkis Dimitris, Anastasios Dentsas, Gaston Gonzalez, Igor Mirceta (88′ Stelios Marangos), Thomas Nazlidis, Markos Maragoudakis, Kostas Pangalos (70′ Stefanos Martsakis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4012 dni!