Terminarz greckiej ekstraklasy na sezon 2012/2013!

super leagueDziś w Hotelu Sofitel odbyło się losowanie terminarza Super League na sezon 2012/2013.

Na początek rozgrywek mistrz kraju Olympiakos Pireus zagra na wyjeździe z beniaminkiem greckiej ekstraklasy PAE Veria. Panathinaikos Ateny zmierzy się z Levadiakosem, a debiutujący w najwyższej klasie rozgrywkowej AO Platanias w pierwszym spotkaniu wyjedzie do Janiny na mecz z PAS Giannina.

Wielkie derby Grecji Panathinaikos Ateny – Olympiakos Pireus rozegrane będą pod koniec każdej z rund (14 i 29. kolejka). Najpierw gospodarzem będzie PAO, a pod koniec rozgrywek, być może decydujący o mistrzostwie mecz odbędzie się na Karaiskakis..

Pierwsze mecze nowego sezonu odbędą się 25 sierpnia..

1. kolejka

Panionios GSS – Aris Saloniki
PAE Veria – Olympiakos Pireus
OFI Kreta – Skoda Xanthi
Levadiakos – Panathinaikos Ateny
AEK Ateny – Asteras Tripolis
PAS Giannina – AO Platanias
AO Kerkyra – Atromitos Peristeri
PAOK Saloniki – Panthrakikos Komotini

2. kolejka

PAE Veria – Panionios GSS
Aris Saloniki – OFI Kreta
Olympiakos Pireus – Levadiakos
Skoda Xanthi – AEK Ateny
Panathinaikos Ateny – PAS Giannina
Asteras Tripolis – AO Kerkyra
AO Platanias – Panthrakikos Komotini
Atromitos Peristeri – PAOK Saloniki

3. kolejka

Panionios GSS – OFI Kreta
Levadiakos – PAE Veria
AEK Ateny – Aris Saloniki
PAS Giannina – Olympiakos Pireus
AO Kerkyra – Skoda Xanthi
Panthrakikos Komotini – Panathinaikos Ateny
PAOK Saloniki – Asteras Tripolis
AO Platanias – Atromitos Peristeri

4. kolejka

Levadiakos – Panionios GSS
OFI Kreta – AEK Ateny
PAE Veria – PAS Giannina
Aris Saloniki – AO Kerkyra
Olympiakos Pireus – Panthrakikos Komotini
Skoda Xanthi – PAOK Saloniki
Panathinaikos Ateny – Atromitos Peristeri
Asteras Tripolis – AO Platanias

5. kolejka

Panionios GSS – AEK Ateny
PAS Giannina – Levadiakos
AO Kerkyra – OFI Kreta
Panthrakikos Komotini – PAE Veria
PAOK Saloniki – Aris Saloniki
Atromitos Peristeri – Olympiakos Pireus
AO Platanias – Skoda Xanthi
Panathinaikos Ateny – Asteras Tripolis

6. kolejka

PAS Giannina – Panionios GSS
AEK Ateny – AO Kerkyra
Levadiakos – Panthrakikos Komotini
OFI Kreta – PAOK Saloniki
PAE Veria – Atromitos Peristeri
Aris Saloniki – AO Platanias
Olympiakos Pireus – Asteras Tripolis
Skoda Xanthi – Panathinaikos Ateny

7. kolejka

Panionios GSS – AO Kerkyra
Panthrakikos Komotini – PAS Giannina
PAOK Saloniki – AEK Ateny
Atromitos Peristeri – Levadiakos
AO Platanias – OFI Kreta
Asteras Tripolis – PAE Veria
Panathinaikos Ateny – Aris Saloniki
Olympiakos Pireus – Skoda Xanthi

8. kolejka

Panthrakikos Komotini – Panionios GSS
AO Kerkyra – PAOK Saloniki
PAS Giannina – Atromitos Peristeri
AEK Ateny – AO Platanias
Levadiakos – Asteras Tripolis
OFI Kreta – Panathinaikos Ateny
PAE Veria – Skoda Xanthi
Aris Saloniki – Olympiakos Pireus

9. kolejka

Panionios GSS – PAOK Saloniki
Atromitos Peristeri – Panthrakikos Komotini
AO Platanias – AO Kerkyra
Asteras Tripolis – PAS Giannina
Panathinaikos Ateny – AEK Ateny
Skoda Xanthi – Levadiakos
Olympiakos Pireus – OFI Kreta
Aris Saloniki – PAE Veria

10. kolejka

Atromitos Peristeri – Panionios GSS
PAOK Saloniki – AO Platanias
Panthrakikos Komotini – Asteras Tripolis
AO Kerkyra – Panathinaikos Ateny
PAS Giannina – Skoda Xanthi
AEK Ateny – Olympiakos Pireus
Levadiakos – Aris Saloniki
OFI Kreta – PAE Veria

11. kolejka

Panionios GSS – AO Platanias
Asteras Tripolis – Atromitos Peristeri
Panathinaikos Ateny – PAOK Saloniki
Skoda Xanthi – Panthrakikos Komotini
Olympiakos Pireus – AO Kerkyra
Aris Saloniki – PAS Giannina
PAE Veria – AEK Ateny
OFI Kreta – Levadiakos

12. kolejka

Asteras Tripolis – Panionios GSS
AO Platanias – Panathinaikos Ateny
Atromitos Peristeri – Skoda Xanthi
PAOK Saloniki – Olympiakos Pireus
Panthrakikos Komotini – Aris Saloniki
AO Kerkyra – PAE Veria
PAS Giannina – OFI Kreta
AEK Ateny – Levadiakos

13. kolejka

Panionios GSS – Panathinaikos Ateny
Skoda Xanthi – Asteras Tripolis
Olympiakos Pireus – AO Platanias
Aris Saloniki – Atromitos Peristeri
PAE Veria – PAOK Saloniki
OFI Kreta – Panthrakikos Komotini
Levadiakos – AO Kerkyra
AEK Ateny – PAS Giannina

14. kolejka

Skoda Xanthi – Panionios GSS
Panathinaikos Ateny – Olympiakos Pireus
Asteras Tripolis – Aris Saloniki
AO Platanias – PAE Veria
Atromitos Peristeri – OFI Kreta
PAOK Saloniki – Levadiakos
Panthrakikos Komotini – AEK Ateny
AO Kerkyra – PAS Giannina

15. kolejka

Panionios GSS – Olympiakos Pireus
Aris Saloniki – Skoda Xanthi
PAE Veria – Panathinaikos Ateny
OFI Kreta – Asteras Tripolis
Levadiakos – AO Platanias
AEK Ateny – Atromitos Peristeri
PAS Giannina – PAOK Saloniki
AO Kerkyra – Panthrakikos Komotini

16. kolejka

Aris Saloniki – Panionios GSS
Olympiakos Pireus – PAE Veria
Skoda Xanthi – OFI Kreta
Panathinaikos Ateny – Levadiakos
Asteras Tripolis – AEK Ateny
AO Platanias – PAS Giannina
Atromitos Peristeri – AO Kerkyra
Panthrakikos Komotini – PAOK Saloniki

17. kolejka

Panionios GSS – PAE Veria
OFI Kreta – Aris Saloniki
Levadiakos – Olympiakos Pireus
AEK Ateny – Skoda Xanthi
PAS Giannina – Panathinaikos Ateny
AO Kerkyra – Asteras Tripolis
Panthrakikos Komotini – AO Platanias
PAOK Saloniki – Atromitos Peristeri

18. kolejka

OFI Kreta – Panionios GSS
PAE Veria – Levadiakos
Aris Saloniki – AEK Ateny
Olympiakos Pireus – PAS Giannina
Skoda Xanthi – AO Kerkyra
Panathinaikos Ateny – Panthrakikos Komotini
Asteras Tripolis – PAOK Saloniki
Atromitos Peristeri – AO Platanias

19. kolejka

Panionios GSS – Levadiakos
AEK Ateny – OFI Kreta
PAS Giannina – PAE Veria
AO Kerkyra – Aris Saloniki
Panthrakikos Komotini – Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki – Skoda Xanthi
Atromitos Peristeri – Panathinaikos Ateny
AO Platanias – Asteras Tripolis

20. kolejka

AEK Ateny – Panionios GSS
Levadiakos – PAS Giannina
OFI Kreta – AO Kerkyra
PAE Veria – Panthrakikos Komotini
Aris Saloniki – PAOK Saloniki
Olympiakos Pireus – Atromitos Peristeri
Skoda Xanthi – AO Platanias
Asteras Tripolis – Panathinaikos Ateny

21. kolejka

Panionios GSS – PAS Giannina
AO Kerkyra – AEK Ateny
Panthrakikos Komotini – Levadiakos
PAOK Saloniki – OFI Kreta
Atromitos Peristeri – PAE Veria
AO Platanias – Aris Saloniki
Asteras Tripolis – Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny – Skoda Xanthi

22. kolejka

AO Kerkyra – Panionios GSS
PAS Giannina – Panthrakikos Komotini
AEK Ateny – PAOK Saloniki
Levadiakos – Atromitos Peristeri
OFI Kreta – AO Platanias
PAE Veria – Asteras Tripolis
Aris Saloniki – Panathinaikos Ateny
Skoda Xanthi – Olympiakos Pireus

23. kolejka

Panionios GSS – Panthrakikos Komotini
PAOK Saloniki – AO Kerkyra
Atromitos Peristeri – PAS Giannina
AO Platanias – AEK Ateny
Asteras Tripolis – Levadiakos
Panathinaikos Ateny – OFI Kreta
Skoda Xanthi – PAE Veria
Olympiakos Pireus – Aris Saloniki

24. kolejka

PAOK Saloniki – Panionios GSS
Panthrakikos Komotini – Atromitos Peristeri
AO Kerkyra – AO Platanias
PAS Giannina – Asteras Tripolis
AEK Ateny – Panathinaikos Ateny
Levadiakos – Skoda Xanthi
OFI Kreta – Olympiakos Pireus
PAE Veria – Aris Saloniki

25. kolejka

Panionios GSS – Atromitos Peristeri
AO Platanias – PAOK Saloniki
Asteras Tripolis – Panthrakikos Komotini
Panathinaikos Ateny – AO Kerkyra
Skoda Xanthi – PAS Giannina
Olympiakos Pireus – AEK Ateny
Aris Saloniki – Levadiakos
PAE Veria – OFI Kreta

26. kolejka

AO Platanias – Panionios GSS
Atromitos Peristeri – Asteras Tripolis
PAOK Saloniki – Panathinaikos Ateny
Panthrakikos Komotini – Skoda Xanthi
AO Kerkyra – Olympiakos Pireus
PAS Giannina – Aris Saloniki
AEK Ateny – PAE Veria
Levadiakos – OFI Kreta

27. kolejka

Panionios GSS – Asteras Tripolis
Panathinaikos Ateny – AO Platanias
Skoda Xanthi – Atromitos Peristeri
Olympiakos Pireus – PAOK Saloniki
Aris Saloniki – Panthrakikos Komotini
PAE Veria – AO Kerkyra
OFI Kreta – PAS Giannina
Levadiakos – AEK Ateny

28. kolejka

Panathinaikos Ateny – Panionios GSS
Asteras Tripolis – Skoda Xanthi
AO Platanias – Olympiakos Pireus
Atromitos Peristeri – Aris Saloniki
PAOK Saloniki – PAE Veria
Panthrakikos Komotini – OFI Kreta
AO Kerkyra – Levadiakos
PAS Giannina – AEK Ateny

29. kolejka

Panionios GSS – Skoda Xanthi
Olympiakos Pireus – Panathinaikos Ateny
Aris Saloniki – Asteras Tripolis
PAE Veria – AO Platanias
OFI Kreta – Atromitos Peristeri
Levadiakos – PAOK Saloniki
AEK Ateny – Panthrakikos Komotini
PAS Giannina – AO Kerkyra

30. kolejka

Olympiakos Pireus – Panionios GSS
Skoda Xanthi – Aris Saloniki
Panathinaikos Ateny – PAE Veria
Asteras Tripolis – OFI Kreta
AO Platanias – Levadiakos
Atromitos Peristeri – AEK Ateny
PAOK Saloniki – PAS Giannina
Panthrakikos Komotini – AO Kerkyra

marketagent

Dodaj komentarz

P