Greco w Olympiakosie!

Olympiakos Pireus pozyskał włoskiego pomocnika Leandro Greco.

26-letni Greco dość niespodziewanie przybył do Aten w sobotę późną nocą. W niedziele rano spotkał się z włodarzami klub i udał się na badania lekarskie, które wypadły doskonale. Na podpisanie kontraktu trzeba było jednak poczekać do wtorku, gdyż agent piłkarza nie mógł wcześniej przybyć do Pireusu. Włoch w koszulce mistrza Grecji grał będzie najbliższe trzy lata.

Greco to wychowanek AS Roma, ale w barwach tej ekipy rozegrał zaledwie 47 spotkań. Większość swojej dotychczasowej kariery spędził na wypożyczeniu w niżej notowanych drużynach Hellas Verona, AC Pisa 1909 i Piacenza Calcio.

1 opinia na “Greco w Olympiakosie!

Już po transferach widać kto będzie rozdawał karty w następnym sezonie w Grecji – Olympiakos kontraktuje graczy, którzy reprezentują dość dobry poziom – przy nich transfery PAO to kompletne anonimy. Prawdą jest, że nazwiska nie grają aczkolwiek w tym przypadku nie sądzę aby rzeczywistość była łaskawa dla Wszechateńskich. Brawa dla OSFP za aktywność na rynku transferowym. Z taką kadrą z powodzeniem można grać na 2-3 frontach.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4018 dni!