EBSL: Porażka Greków z gospodarzem!

Reprezentacja Grecji w beach soccerze przegrała w swoim drugim meczu eliminacji do finału Euro Beach Soccer League z reprezentacją gospodarzy turnieju Niemcami 1:2.

Spotkanie z gospodarzem berlińskich eliminacji nie mogło być łatwe, wszakże Niemcy prócz bonusu własnego boiska są też wyżej notowani od Greków. Już w 3. minucie obrońca Christoph Thürk dał Niemcom prowadzenie. Kolejne długie minuty nie były łatwe dla obu ekip, a wyrównana gra nie sprzyjała dziś skuteczności. W 23. minucie gospodarze za sprawą swojego kapitana Olivera Romriga podwyższyli wynik. Grecy odpowiedzieli tylko raz i to w końcówce meczu, kiedy to w 32. minucie golkipera rywala pokonał Ilias Bousmpouras.

Grecja
Dimitris Nikolau, Paraskevas Konstantakopoulos, Kostas Papastathopoulos, Giannis Delaportas, Theophilus Τriantafyllidis, Nikos Bertsias, Nektarios Bertsias, Eleftherios Kouvaras, Ilias Bousbouras, Panagiotis Pertsas

W ostatniej kolejce rywalizacji podopieczni Stefanosa Soilemesa zmierzą się z Azerbejdżanem i dopiero wynik tego meczu oraz wynik pojedynku Niemców z Turcją wyjaśnią ostatecznie, która z ekip będzie miała szansę zagrać w wielkim finale.

1.
Niemcy
2
6
5:3
2.
GRECJA
2
3
6:4
3.
Azerbejdżan
2
3
8:8
4.
Turcja
2
0
7:11

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3957 dni!