Pięć nowych twarzy w PAS!

PAS Giannina w ostatnich godzinach pozyskał pięciu piłkarzy.

Nowe twarze w „Ajaksie Epiru” to: Brana Ilić, Giorgos Niklitsiotis, Petros Topouzis, Simos Rouboulakos i Stavros Tsoukalas.

27-letni Ilić to serbski napastnik, który ostatni sezon spędził w kazachskim FK Aktobe. W swojej karierze grał również w Vojvodinie Nowy Sad i Partizanie Belgrad. Podpisał dwuletni kontrakt.

21-letni Niklitsiotis to wychowanek Olympiakosu Pireus, który od kilku lat wypożyczany był do innych drużyn m.in. OFI Kreta i holenderskiego Helmond Sport. Związał się z PAS dwuletnią umową.

Topouzis to 21-letni napastnik, który w ostatnich miesiącach grał w barwach trzecioligowego Tyrnavos 2005. Wcześniej był piłkarzem PAE Veria, Doxa Dramas i FS Kozani. Podpisał z „Ajaksem Epiru” dwuletni kontrakt.

Niespełna 21-letni Rouboulakos seniorską karierę rozpoczynał w PS Kalamata, w którego barwach walczył do końca poprzedniego sezonu. W PAS będzie grał najbliższe trzy lata.

24-letni Tsoukalas to najbardziej doświadczony piłkarz z tej piątki. Karierę zarówno juniorską jak i seniorską rozpoczynał w rodzinnych Salonikach w drużynie PAOK-u. W latach 2008-2010 wypożyczany był do Doxa Dramas i cypryjskiego Nea Salamis Famagusta. W drużynie z Janiny zagra w najbliższych dwóch sezonach.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4016 dni!