eLE: Asteras odpada z pucharów!

Asteras Tripolis w meczu rewanżowym III rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej zremisował na wyjeździe z CS Maritimo 0:0 i niestety mimo tego, że nie przegrał w tym sezonie pucharowym żadnego meczu, odpadł z rozgrywek.

Obie ekipy weszły w mecz bardzo ochoczo, ale niestety te pierwsze fragmenty spotkania były dość chaotyczne, bez skutecznego pomysłu na sforsowanie obrony rywala. W 27. minucie najbliżej celnego strzału był Ximo Navarro, ale uderzył z ostrego kata w boczną siatkę. Obie ekipy bardzo chciały, ale nie bardzo wychodziło. W 44. minucie najlepszą okazję dla Maritimo zmarnował Heldon, który uderzył zza pola karnego, ale tylko obok bramki.

W 48. minucie do centry z lewej strony Fernando Usero wyskoczył Sebastian Bartolini i głową dograł piłkę przed bramkę do Leandro Alvareza, który jednak przerzucił futbolówkę nad poprzeczkę. W 55. minucie Márton Fülöp wybronił groźne uderzenie z kilkunastu metrów Fidélisa. W 57. minucie Emanuel Perrone przyjął piłkę w polu karnym i uderzył po ziemi, ale strzał skutecznie przyblokował Romain Salin. W 69. minucie za brutalny faul na Usero czerwoną kartką ukarany został Rúben Ferreira. W 80. minucie bramka była na wyciągnięcie ręki, gdyż Navarro znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale piłka po jego mocnym uderzeniu trafiła w słupek, a dobitka jednego z kolegów była minimalnie niecelna. Wkońcówce emocji nie brakowało, ale żadnej z ekip nie udało się zmieścić w bramce przeciwnika.


[match id=840]
ż.k. Joao Luiz, Heldon, Romain Salin – Rayo, Christos Pipinis, Savvas Tsabouris
cz.k. Rúben Ferreira 69′

Maritimo
Romain Salin, Rafael Miranda, Fidélis (77′ Adilson), Heldon (73′ Igor Rossi), Valentin Roberge, Leocisio Sami, Joao Luiz, Briguel, Danilo Dias (61′ Rodrigo Antônio), Rúben Ferreira, João Guilherme

Asteras
Márton Fülöp, Christos Pipinis, Juanito, Fernando Usero (74′ Michalis Fragoulakis), Emanuel Perrone, Rayo, Savvas Tsabouris, Leandro Alvarez (62′ Tasos Bakasetas), Khalifa Sankaré, Sebastian Bartolini, Ximo Navarro

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3966 dni!