Machado w Olympiakosie!

Paulo Machado został we wtorek oficjalnie piłkarzem Olympiakosu Pireus.

26-letni Portugalczyk kilka dni temu doszedł do ustnego porozumienia z mistrzem Grecji. W niedziele wieczorem przyleciał do Aten, by w poniedziałek przejść niezbędne badania lekarskie. Fakt ten został jednak przesunięty o kilkanaście godzin, ale ostatecznie we wtorek Machado podpisał trzyletni kontrakt z mistrzem Grecji.

Jeszcze przed podpisaniem umowy Machado wyznał, że chce zdobyć z Olympiakosem wszystko – „Wybrałem Olympiakos ze względu na kibiców. Trenera Jardima znam bardzo dobrze. Administracja klubu pokazała, że bardzo jej zależy na moim transferze, dlatego przychodzę, by wygrać wszystko. Chcę wygrać ligę, puchar i powalczyć w Lidze Mistrzów..

Machado większą część dotychczasowej kariery spędził w ojczyźnie, gdzie grał m.in. w FC Porto, Uniao Leiria i Leixoes. W 2008 roku pojawił się we Francji gdzie grał na wypożyczeniu w Saint-Étienne. Kilka miesięcy później związał się kontraktem z Toulouse, którego barw bronił do końca poprzedniego sezonu.

2 opinie na “Machado w Olympiakosie!

Na ile prawdziwe są plotki o zainteresowaniu Arsenalu K. Mirallasem? Gdyby doszło do tego transferu w drugą stronę w ramach rozliczenia (do pewnego stopnia oczywiście) mógłby powędrować Seb Squillaci.

To nie są już chyba tylko plotki, bo Mirallas wypowiedział się, że chętnie zagrałby w Anglii, ale przynajmniej na razie transfer blokuje klauzula finansowa, która jest wyjątkowo wysoka i chyba ten transfer nie dojdzie do skutku, ale wszystko jest w toku..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3903 dni!