Aleksandrowicz trafia dwukrtonie w ligowym debiucie!

Patryk Aleksandrowicz bardzo udanie rozpoczął nowy sezon w barwach drugoligowego Ethnikosu Gazorou.

Ethnikos w 1. kolejce Football League grał na wyjeździe z PAE Iraklis 1908. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3, a dwie z bramek dla gości strzelił Aleksandrowicza.

Polski skrzydłowy już w 5. minucie otworzył wynik spotkania, wykańczając podanie z rzutu rożnego Giannisa Nalbantisa. Chwilę później Polak mógł zdobyć drugiego gola, ale tym razem ..samobójczego. W 26. minucie drużyna z Saloniki wyrównała stan rywalizacji. Gola po podaniu Radovana Krivokapicia strzelił Giorgos Chionidis. Jeszcze przed przerwą Nestoras Stefanidis mógł dać gospodarzom prowadzenie, ale trafił w poprzeczkę.

To co się nie udało Stefanidisowi w końcówce pierwszej odsłony, wykonał Chionidis na początku drugiej części. Napastnik gospodarzy głową dał miejscowym kibicom drugi powód to radości w tym spotkaniu. W ostatnich 25 minutach kibice obu drużyn mieli kilka powodów do zadowolenia. W 65. minucie Aleksandrowicz wykończył głową podanie Panagiotisa Bekiarisa i było 2:2, a w 83. minucie prowadzenie gościom dał Nikos Katsavakis. Mecz zakończył się jednak podziałem punktów, bowiem dwie minuty później wyrównał uderzeniem głową Angelos Papasterianos..


[match id=911] 0:1 Patryk Aleksandrowicz 5′
1:1 Giorgos Chionidis 26′
2:1 Giorgos Chionidis 46′
2:2 Patryk Aleksandrowicz 65′
2:3 Nikos Katsavakis 83′
3:3 Angelos Papasterianos 85′

ż.k. Angelos Papastergianos, Giorgos Chionidis, Radovan Krivokapic, Giorgos Paligeorgos – Patryka Aleksandrowicz, Antonios Charitidis, Stefanos Kapias, Nikos Katsavakis, Georgiadis
cz.k. Giorgos Paligeorgos 81′ (I)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3963 dni!