eME U-17: Francja – Grecja 2:2

Reprezentacja Grecji do lat 17 zremisowała w ostatnim grupowym meczu I rundy kwalifikacji do Mistrzostw Europy z Francją 2:2, ale niestety nie zagra w kolejnej fazie rywalizacji.

Podopieczni Theodorisa Pachatouridisa nie mieli dziś szczęścia. Po pierwszej w miarę wyrównanej połowie, przyszła bardzo zmienna i niestety nie zakończona happy endem druga odsłona. W 49. minucie Roli Pereira De Sa pokonał Kostasa Kotsarisa i sytuacja była nie najlepsza, ale młodzi Grecy pokazali charakter w ostatnich minutach. W 75. wyrównał Anastasios Donis, a w ostatnich sekundach regulaminowego czasu gry gola na 2:1 strzelił Manolis Saliakas i w tym momencie Grecja była w kolejnej rundzie zmagań, ale niestety doliczony czas gry zaprzepaścił włożony w mecz wysiłek. W drugiej minucie doliczonego czasu gry wyrównał Gnaly Cornet. Rozbita psychicznie grecka młodzież, nie miała już czasu na zadanie zwycięskiego ciosu.

Awans do kolejnej rundy wywalczyły Słowenia i Francja..


[match id=940] 1:0 Roli Pereira De Sa 49′
1:1 Anastasios Donis 75′
1:2 Manolis Saliakas 80′
2:2 Gnaly Cornet 80’+2′

ż.k. Samed Kilic, Hervé Mombela, David Sambissa, Roli Pereira De Sa – Panagiotis Arnaoutoglou, Manolis Saliakas, Savvas Toumanidis, Michail Niouman, Michail Iliadis
cz.k. Savvas Toumanidis 80’+3′

Francja
Florian Escales, Nicolas Senzemba, Sega Coulibaly, Abdou Diallo, Jules Ntcham (67′ Olivier Kemen), Gnaly Cornet, Samed Kilic, Kingsley Coman, Neal Maupay (75′ Franck Honorat), Hervé Mombela, Roli Pereira De Sa (78′ Lyes Houri)

Grecja
Kostas Kotsaris, Panagiotis Arnaoutoglou, Spyridon Papaspyros, Kostas Oikonomou, Marios Tzanoulinos (75′ Thomas Gialamidis), Kostas Papadopoulos (65′ Aristomenis Tzitzikalakis), Savas Toumanidis, Michail Niouman (65′ Paschalis Staikos), Manolis Saliakas, Efthymios Koulouris, Anastasios Donis

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4084 dni!