Za nami 5. kolejka greckiej Super League, tak więc najwyższy czas, by pokazać co się w tej serii spotkań działo..

PAOK – Aris 4:1

PAS – Levadiakos 1:0

3 opinie na “Skróty z 5. kolejki Super League!

Świetny pomysł z zamieszczaniem skrótów z NovaSports.
Że-nu-ją-ce zachowanie Lazarosa w 9. minucie. Aż dziw, że nie zobaczył za to żółtej kartki. Niech PAO wróci jak najszybciej na Leoforos bo na OAKA przy takich meczach czuć zupełny brak atmosfery piłkarskiego spotkania.
Żałuję, że nie oglądałem derbów Salonik. Pierwsza akcja bramkowa świetnie rozegrana, jestem pod wrażeniem. Gol na 4:1 to wisienka na torcie. Do tego kilka świetnych parad Glykosa. Uwielbiam spotkania, kiedy doliczanych jest 8 minut, a i to jest za mało i mecz trwa dłużej 🙂

Derby Saloniki to chyba jak na razie najlepszy mecz tego sezonu (zarówno pod względem sportowym, jaki kibicowskim)..

Zgadzam się.Z tymi skrótami bomba.Brawo Leszku!Co do bramek,to ta kolejka obfitowała w piękne gole.Nawet w 2 lidze Olympiakos Voulos piękne gole.W Super lidze gole strzelone przez Kerkyrę bardzo fajne tzn takie z gatunku palce lizać.