Aris – Platanias 0:2

Aris Saloniki przegrał w meczu 6. kolejki Super League z AO Platanias 0:2.

Aris miał w pierwszych minutach przewagę, ale to rywale pierwsi wypracowali sobie sytuację bramkową. W 12. minucie błąd obrony wykorzystał Stefanos Martsakis, który miał przed sobą tylko Markosa Vellidisa, ale ten wyczuł intencje strzelca. W 28. minucie źle wybita piłka trafiła do Željko Kalajdžicia, który z woleja uderzył w okienko bramki, ale przestrzelił minimalnie. W 36. minucie goście objęli prowadzenie. Strzałem po ziemi z 20 metrów Vellidisa zaskoczył Kalajdžić. W 41. minucie Ilias Anastasakos mógł podwyższyć prowadzenia AOP, ale w sytuacji sam na sam przegrał rywalizacje z Vellidisem.

W 55. minucie ładnie na prawym skrzydle zachował się Nikos Psychogios, który z linii kończącej boisko dograł piłkę do Kostasa Kapetanosa, ale ten mimo, że piłka siadła mu na nogę został zablokowany. W 61. minucie Dimitris Sounas urwał się dwóm obrońcą i miał przed sobą praktycznie tylko bramkarza, ale fatalnie przestrzelił. W 66. minucie lewą strona w pole karne wpadł Petros Kanakoudis, który zagrał na drugi słupek, gdzie wyczyszczone pole miał Chigozie Udoji, który nie zmarnował doskonałej okazji. W 78. minucie po raz trzeci piłka ugrzęzła w bramce gospodarzy, ale trafienie Kalajdžicia zostało niesłusznie nieuznane.


[match id=958] 0:1 Željko Kalajdžić 36′
0:2 Chigozie Udoji 66′

ż.k. David Aganzo – Petros Kanakoudis, Thomas Nazlidis, Juan Aguilera

Aris
Markos Vellidis, Grigoris Papazaharias, David Aganzo, Kostas Kapetanos, Rubén Pulido, Giorgos Margaritis, Dimitris Sounas, Erotokritos Damarlis (71′ Manolis Papasterianos), Dimitris Aslanidis (46′ Giannis Gesios), Nikos Psychogios, Nuno Coelho (62′ Athanasios Kaboulas)

Platanias
Fotis Kipouros, Leonidas Argyropoulos, Minas Tzanis, Petros Kanakoudis, Ilias Anastasakos (81′ Thomas Nazlidis), Stefanos Martsakis (61′ Gaston Gonzalez), Juan Aguilera, Željko Kalajdžić, Chigozie Udoji, Lawrence Doe, Kendal Ucar (90′ Igor Mirceta)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3898 dni!