Niki – Iraklis 1:0

W ostatnim środowym meczu 4. kolejki Football League Niki Volou wygrała z PAE Iraklis 1908 1:0.

Do Wolos wybrała się spora grupa kibiców Iraklisa, ale na meczu pojawiło się tylko kilkadziesiąt osób, bowiem kilka kilometrów od stadionu autokar z fanami „Starych” został zatrzymany i zawrócony. Na meczu pojawili się tylko ci, którzy pojechali na to spotkanie indywidualnie, ale mimo tych niedogodności grupa ta ogarnęła doping i piłkarze gości czuli wsparcie swoich sympatyków.

Gospodarze przez cały mecz byli stroną dominującą. W pierwszej części najlepsza okazję mieli w 29. minucie, kiedy to z rzutu wolnego uderzył Tasos Kyriakos, ale piłkę o centymetry minęła słupek bramki strzeżonej przez Giannisa Firinidisa.

W drugiej części ich ataki były coraz śmielsze, ale cały czas brakowało tego dobrego wykończenia wypracowanych sytuacji. Pod bramka gości znów brylował Kyriakos, ale nie był dziś skuteczny. W ostatnich fragmentach meczu gospodarze przycisnęli jeszcze mocniej. W 88. minucie Wellington uderzył minimalnie nad poprzeczką, ale w doliczonym czasie gry Niki zapewniła sobie trzy punkty. Piłkę wstrzeloną z rzutu rożnego, przedłużył głową jeden z obrońców Iraklisa i ta trafiła do Christosa Mitsisa, który z bliska skierował ją do bramki.


[match id=991] 1:0 Christos Mitsis 90’+1′

ż.k. Bozidar Tadić, Anastasios Karakoutsis – Giorgos Paligeorgos, Nikos Troiris, Nestoras Stefanidis, Radovan Krivokapic, Manolis Liapakis, Dani Lopez

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3966 dni!