Wyniki losowania Pucharu Grecji!

W sobotę odbyło się losowanie pierwszych 4 faz Pucharu Grecji na sezon 2012/2013.

W I rundzie, która zostanie rozegrana w ostatnim tygodniu października, drużyna Patryka AleksandrowiczaEthnikos Gazorou zagra na wyjeździe z Rouvas Nera Rouvas. Iraklis Psachnon, w którego kadrze jest Daniel Ogrodnik również na wyjeździe zmierzy się z Anagennisi Karditsas.

I runda (23-24-25.10)

1. Rouvas Nera Rouvas – Ethnikos Gazorou (serres)
2. Acharnaikos AO – AE Larisa 1964
3. Odysseas Kordeliou – Doxa Dramas
4. AO Kassiopis (Korfu) – Anagennisi Giannitson
5. Proodeftiki Neolaia (Pireus) – PAE Iraklis 1908
6. PAS Korinthos – Apollon Smyrnis
7. Anagennisi Karditsas – Iraklis Psachnon
8. AO Chania – Fokikos Amfissa
9. PS Kalamta – Thrasyvoulos Fylis
10. AO Episkopis (Retimno) – Vyzas Megaron
11. Panaigialeios GS (Ejo) – Panaitolikos Agrinio
12. Ethnikos Asteras – AEL Kallonis
13. Tilikratis Leukada – AO Kavala
14. Paniliakos Pirgos – Panachaiki GE 2005
15. AMS Vataniakos (Katerini) – Niki Volou
16. Akadimia Platamona – Ergotelis Heraklion
17. Ethnikos Sidirokastrou (Serres) – Anagennisi Epanomis
18. AO Glyfadas – Panserraikos Serres
19. AE Doxa Kranoulas – Pierikos SFK (Katerini)
20. AO Asteras Magoulas – Olympiakos Volou
21. Apollon Kalamarias – GS Kallithea
22. APO Fostiras (Tawros) – APS Zakynthos
23. Tyrnavos 2005 (Larisa) – Oikonomos Tsaritsani (Larisa)


II runda (30-31.10 & 1.11)

24. Zwycięzca pary 20 – Zwycięzca pary 12
25. Zwycięzca pary 18 – Zwycięzca pary 3
26. Zwycięzca pary 17 – Zwycięzca pary 23
27. Zwycięzca pary 9 – Zwycięzca pary 10
28. Zwycięzca pary 13 – Zwycięzca pary 11
29. Zwycięzca pary 4 – Zwycięzca pary 15
30. Zwycięzca pary 22 – Zwycięzca pary 8


III runda (1 mecz, 28-29.11 & 12-13.12, 2 mecz, 19-20-22-23.12)

31. Panthrakikos Komotini – Zwycięzca pary 29
32. Zwycięzca pary 28 – AEK Ateny
33. Zwycięzca pary 1 – Skoda Xanthi
34. Zwycięzca pary 30 – Panionios GSS
35. PAE Veria – Zwycięzca pary 27
36. Zwycięzca pary 26 – AO Kerkyra
37. PAS Giannina – Zwycięzca pary 25
38. Olympiakos Pireus – Zwycięzca pary 14
39. Levadiakos – Zwycięzca pary 19
40. Zwycięzca pary 16 – PAOK Saloniki
41. Zwycięzca pary 24 – Atromitos Peristeri
42. OFI Kreta – Zwycięzca pary 6
43. Zwycięzca pary 21 – Aris Saloniki
44. AO Platanias – Zwycięzca pary 7
45. Zwycięzca pary 2 – Asteras Tripolis
46. Panathinaikos Ateny – Zwycięzca pary 5


IV runda (1 mecz, 9-10-16-17.01.2013, 2 mecz, 23-24-30-31.01.2013)

47. Zwycięzca pary 43 – Zwycięzca pary 40
48. Zwycięzca pary 39 – Zwycięzca pary 36
49. Zwycięzca pary 38 – Zwycięzca pary 32
50. Zwycięzca pary 46 – Zwycięzca pary 44
51. Zwycięzca pary 35 – Zwycięzca pary 33
52. Zwycięzca pary 42 – Zwycięzca pary 31
53. Zwycięzca pary 37 – Zwycięzca pary 34
54. Zwycięzca pary 41 – Zwycięzca pary 45

marketagent

Dodaj komentarz

P