Warzycha: Pierwsze słyszę!

Krzysztof Warzycha zdementował pogłoski jakoby miał dostać propozycję na stanowisko asystenta Jesulado Ferreiry w Panathinaikosie Ateny.

Szkoleniowiec zapytany o tę kwestię powiedział – „Pierwsze słyszę! Aktualnie nie ma takiego tematu.

Polski trener wypowiedział się też, już po raz kolejny, na temat sytuacji PAO – „Według mnie dokonano złych transferów w letnim okienku. Panathinaikos to wspaniała drużyna, która powinna mieć silną kadrę, by walczyć w lidze i Europie.„.

Warzycha wziął też w obronę krytykowanego Toche – „Wszyscy krzyczą, jak Toche mimo okazji je marnuje, ale w dwóch meczach z Tottenhamem i Lazio strzelił dwa kluczowe gole. Podobnie jest z Petropoulosem, który powinien mieć więcej szans, by później można było powiedzieć nadaje się lub nie.”

1 opinia na “Warzycha: Pierwsze słyszę!

Jak zwykle Gucio ma rację.Ja też uważam że Petropoulos powinien więcej pograć,a co do transferów które ocenia to ma rację,były słabe.Moim zdaniem kłopot PAO leży w pomocy.Tak szczerze mówiąc to nie dziwię się ”dementi”,iż Krzyś nie dostał oferty asystenta w PAO,ciekaw tylko jestem czy dostał ofertę tego ”pierwszego”…Niedawno pisaliśmy sobie o tym z Vazelosem i coraz bardziej mam przekonanie ,że to może się stać w tym sezonie jak Jesualdo nie poprawi wyników.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3966 dni!