Levadiakos – Asteras 0:0

super leagueLevadiakos bezbramkowo zremisował w 8. kolejce Super League z Asterasem Tripolis.

Na początku obie ekipy postawiły na ofensywę, szybko rozgrywały piłkę i strzelały na bramkę, ale niestety ilość nie przekładała się w jakość (brak celnego strzału). Po kwadransie początkowa aktywność zmieniła się w chaotyczną nerwówkę. W 40. minucie pierwszy ładny, mocny i celny strzał z dystansu oddał Pablo De Blasis, piłkę z niewielkimi problemami zablokował jednak Dimitris Kyriakidis.

W 59. minucie Asteras miał doskonałą szansę na zdobycie gola. Z rzutu wolnego wstrzelił piłkę w pole karne Rayo, Khalifa Sankaré próbował skierować ją do bramki z kilku metrów, ale Kyriakidis efektownie wybił ją poza boisko. W 67. minucie mocno trzymający się na nogach Rogerio zagrał w „16” do Mauro Poya, a ten mając otwartą drogę do bramki trafił w stopę interweniującego golkipera. W 87. minucie gospodarze mieli dwie szanse na zmianę wyniku. Najpierw zza pola karnego strzelił Giorgos Bountopoulos, ale piłka otarła się o obrońcę i wyszła tuż obok bramki. Chwilę później Panagiotis Korbos wykończył głową centre z rzutu rożnego, ale również posłał piłkę obok słupka.


[match id=1101]
ż.k. Panagiotis Korbos – Lautaro Formica, Emanuel Perrone, Matias Cardaccio, Sebastian Bartolini, Rayo

Levadiakos
Dimitris Kyriakidis, Thanasis Moulopoulos, Josemi, Panagiotis Korbos, Rogério (80′ Dimitris Machairas), Mauro Poy, Stylianos Vasileiou (72′ Almir), Giorgos Zisopoulos, Jackson Mendy, Noé Acosta (68′ Giorgos Bountopoulos), Giorgos Georgiou

Asteras
Márton Fülöp, Lautaro Formica, Fernando Usero (89′ Michalis Fragoulakis), Emanuel Perrone, Rayo, Savvas Tsabouris, Leandro Alvarez, Khalifa Sankaré, Sebastián Bartolini, Ximo Navarro (56′ Mathias Cardaccio), Pablo De Blasis (67′ Christos Kalatzis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3955 dni!