Panachaiki – AEL 1:1

W pierwszym meczu 7. kolejki greckiej drugiej ligi Panachaiki GE 2005 zremisowały z AE Larisa 1964 1:1.

Na meczu pojawiło się blisko 2000 kibiców. Już w 4. minucie goście bliscy byli objęcia prowadzenia w tym spotkaniu, ale praktycznie do pustej bramki nie trafił Joël Tshibamba. Drugiej tak dogodnej okazji w pierwszej połowie kibice już nie zobaczyli, choć obie drużyny aktywnie dążyły do zdobyć gola.

W pierwszej części gola nie udało się zdobyć, ale po niespełna siedmiu minutach drugiej odsłony kibice gości mieli powody do radości. Piłkę zagrał Athanasios Deinopapas, na drugim słupku z ostrego kąta uderzył Dimitris Chasomeris, a do siatki skierował ją z kilku centymetrów Tshibamba. Miejscowi kibice i cała drużyna miała pretensje do sędziego, że nie odgwizdał pozycji spalonej Kongijczyka. W 67. minucie szybkie podanie Martina Vunka wykończył z bliska Giannis Voskopoulos i w Patras było 1:1. W 84. minucie gospodarze strzelili gola na 2:1, ale na minimalnym spalonym był Junior M’Pia i jego trafienie nie mogło być uznane.


[match id=1137] 0:1 Joël Tshibamba 52′
1:1 Giannis Voskopoulos 67′

ż.k. Giannis Voskopoulos, Egutu Oliseh, Giorgos Salamastrakis, Dimitris Karamanlis, Athanasios Dinas, Stavros Vasilantopoulos – Dimitris Chasomeris, Joël Tshibamba, Zequinha

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4011 dni!