Skoda – Levadiakos 1:0

Skoda Xanthi pokonała w meczu 9. kolejki Super League Levadiakos 1:0.

Pierwsza część nie porwała kibiców zgromadzonych na stadionie Skody. W 17. minucie Dimitris Goutas zderzył się z Stylianosem Vasileiou i niestety z zakrwawioną twarzą musiał opuścić murawę, na która już w tym meczu niestety nie powrócił. W 25. minucie w pole karne gości dośrodkował Theodoris Vasilakakis, piłkę zdołał wybić głową Jackson Mendy, ale ta trafiła na nogę Kostasa Fliskasa, który potężnie uderzył na bramkę, ale wprost w Dimitrisa Kyriakidisa.

W 73. minucie, po poprzednich bezproduktywnych minutach, gospodarze zdobyli ożywczego gola. W pole karne Levadiakosu wpadł Benjamin Onwuachi i uderzył w krótki róg, piłka trafiał w słupek, a następnie odbiła się od Kyrakidisa i wpadła do siatki. W 76. minucie goście bliscy byli wyrównania, ale piłka po potężnym uderzeniu Jacksona Mendy otarła się o słupek..


[match id=1132] 1:0 Benjamin Onwuachi 73′

ż.k. Dani, Theodoris Vasilakakis, Alex Cazumba, Marcelinho, Benjamin Onwuachi – Dimitris Machairas, Jackson Mendy, Josemi

Skoda
Juri Lodigin, Alex Cazumba, Dimos Baxevanidis, Marko Markovski, Theodoros Vasilakakis, Kostas Fliskas (46′ Benjamin Onwuachi), Spyros Vallas, Dimitris Goutas (19′ Dimitris Komesidis), Nicolas Marin (63′ Petros Mantalos), Dani, Marcelinho

Levadiakos
Dimitris Kyriakidis, Thanasis Moulopoulos, Josemi, Dimitris Machairas (65′ Kristijan Miljevic), Panagiotis Korbos (78′ Almir), Mauro Poy, Stylianos Vasileiou, Giorgos Zisopoulos, Georgios Georgiou, Jackson Mendy, Noé Acosta (40′ Rogerio)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3958 dni!