Warzycha: Nie ma lidera!

Żywa Legenda Panathinaikous Ateny Krzysztof Warzycha odpowiedział na kilka pytań po meczu Ligi Europejskiej, w którym PAO przegrał z Lazio 0:3.

Pytany o wizerunek PAO polski szkoleniowiec powiedział – „Nie powiem niczego nowego. Miesiąc temu powiedziałem, że drużyna nie jest w dobrym stanie, a wczoraj widzieliśmy co się działo. Nie był to Panathinaikos. Jesteśmy na zewnątrz i trudno powiedzieć co się dzieje. Panathinaikos ma przezież dobrych piłkarzy, nie gorszych od tych co grają w drużynach czołówki. Trener i administracja muszą znaleźć rozwiązanie..


Warzycha odniósł się też do pozycji Jesualdo Ferreiry – „Nie można mówić, że trener nie wie co się dzieje. Prawdopodobnie nie pasuje on do tej drużyny. Nie widać chemii piłkarz – trener. To samo tyczy się gwiazd, które przychodzą i nie potrafią wkomponować się w drużynę.

Polak uznał, że ciągle nie ma lidera w barwach „Koniczynek” – „Mówiłem to już kilka razy odkąd odeszli Karagounis i Katsouranis drużyna nie ma lidera. Kto ma doświadczenie i udźwignie ciężar gry? Jest ktoś taki? Lazaros to świetny piłkarz, ale teraz nie może wziąć na siebie gry całej drużyny.

1 opinia na “Warzycha: Nie ma lidera!

I po raz kolejny Warzycha ma racje . PAO potrzebny jest chyba nowy trener bo ile czasu już grają słabo i nie zapowiada sie żeby było lepiej

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4014 dni!