PAS – Skoda 1:0

PAS Giannina pokonał w sobotnim meczu 10. kolejki Super League Skodę Xanthi 1:0.

W 10. minucie z prawej strony doskonałą centrą popisał się Fotis Georgiou, a w polu karnym najsprytniejszy okazał się Tomas De Vincenti, który ubiegł obrońcę i głową skierował piłkę w róg bramki. Niestety kolejne minuty spotkania nie były najlepsze dla oka kibica. W 35. minucie Georgiou zagrał w polu karnym do De Vincentiego, który w „16” błysnął techniką i przerzucił nad bramkarzem piłkę, ale z linii bramkowej wybił ją Kostas Fliskas.

W 50. minucie do piłki wstrzelonej z kornera wyszedł Andi Lila i upadając już na murawę uderzył w długi róg, jednak futbolówka minęła słupek o centymetry. W 59. minucie z blisko 25 metrów uderzył Stelios Nakas, piłka nie była mocna, a i tak Karim Fegrouche nie zdołał jej złapać i ta odbita od jego dłoni wyszła na róg. Młody napastnik Skody w 65. minucie miał podwójną okazję na wyrównanie,a le pierwszy jego strzał przyblokował ciałem obrońca, a dobitkę wybronił golkiper. W 73. minucie pod bramką gospodarzy wytworzyła się sprzyjająca Skodzie sytuacja, której nie wykorzystał Marko Markovski. Serb dość przypadkowo znalazł się na linii lotu piłki, ale jego strzał z dwóch metrów zablokował na linii bramkowej obrońca PAS. W 76. minucie Juri Lodigin przyblokował strzał z kilku metrów Brany Ilicia, a chwilę później wybił piłkę po mocnym uderzeniu z ostrego kąta Georgiou. W 80. minucie Nakas kolejny raz przymierzył zza pola karego, ale Fegrouche sparował piłkę.


[match id=1173] 1:0 Tomas De Vincenti 10′

ż.k. Andi Lila, Paul Keita, Tasos Pantos – Enea Gaqollari, Petros Mantalos, Marko Markovski, Theodoris Vasilakakis

PAS
Karim Fegrouche, Andi Lila, Anastasios Pantos, Alexios Michail, Themistoklis Tzimopoulos, Brana Ilić (90’+2′ Evripidis Giakos), Tomas De Vincenti (82′ Emiljano Vila), Fotis Georgiou, Stavros Tsoukalas (70′ Paul Keita), Dimitris Kolovetsios, Nikos Korovesis

Skoda
Juri Lodigin, Panagiotis Triadis, Marko Markovski, Theodoros Vasilakakis, Petros Mantalos, Kostas Fliskas, Dimitris Komesidis, Enea Gaqollari (46′ Dimitris Goutas), Spyros Vallas, Benjamin Onwuachi (72′ Daniel Kutew), Alex Cazumba (46′ Stelios Nakas)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4085 dni!