Szczęśliwi debiutanci!

Fernando Santos na towarzyski mecz z Irlandią powołał czterech debiutantów: Kostasa Stafylidisa, Panagiotisa Tachtsidisa, Kostasa Manolasa i największą niespodziankę Kostasa Peristeridis. Cała czwórka jest z tego powodu bardzo szczęśliwa.

Peristeridis – „To miła niespodzianka dla mnie i jestem bardzo zadowolony z zaproszenia do kadry narodowej. Walka z godłem na piersi jest czymś ważnym, wyjątkowym. Che podziękować Panioniosowi, za to, że daje mi możliwość gry w lidze, dzięki czemu zyskuje doświadczenie. Zrobię wszystko, by pomóc osiągnąć drużynie wyznaczone cele.

Stafylidis – „Jestem szczęśliwy za zaufanie jakim obdarzył mnie trener Santos. Nosić koszulkę reprezentacji to marzenie każdego zawodnika, niezależnie od wieku..

Tachtsidis – „To dla mnie zaszczyt być w reprezentacji i jestem z tego bardzo szczęśliwy. Pracowałem dużo na to, by dostać szansę. Dawałem z siebie wszystko na treningach, a powołanie do kadry jest nagrodą za mój wysiłek..

Manolas – „Jestem dumny i szczęśliwy, że mogę zaoferować pomoc mojej drużynie narodowej. Zrobię wszystko, by pomóc jej w nadchodzących trudnych meczach i mam nadzieję, że tak jak w przeszłości inni piłkarze w niebiesko-białych barwach i ja będę cieszył się sukcesami. Dziękuję trenerowi za zaufanie i zrobię wszystko, by nie zawieść jego oczekiwań.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4012 dni!