PG: Levadiakos – Pierikos 2:0

Levadiakos pokonał w meczu III rundy Pucharu Grecji Pierikos SFK 2:0.

Od początku przewagę mieli gospodarze, ale nie bardzo wychodziło im celne strzelanie na bramkę. W 24. minucie pierwszą groźną okazję miał Rogerio, który uderzył z kilkunastu metrów, jednak piłka przeszła tuż nad poprzeczką. To co nie udało się Brazylijczykowi wykonał Argentyńczyk. W 34. minucie Romeu zagrał świetną piłkę do Mauro Poya, który nie miał problemu z pokonaniem Athanasiosa Toliosa.

W drugiej połowie gra efektowniej nie wyglądała, ale Levadiakos cały czas spokojnie kontrolował mecz. W 51. minucie potężnie uderzył Kristijan Miljevic, ale Tolios efektownie wybronił strzał Serba. W 85. minucie bramkarz Pierikosu zablokował dwukrotnie napastników Levadiakosu. Najpierw wybronił strzał Noe Acosty, a chwilę później Rogerio. Gospodarze w końcówce przypieczętowali swój triumf drugim golem. Błąd defensywy wykorzystał Panagiotis Korbos, ale nie miał możliwości strzału i oddał piłkę Rogerio, który podwyższył wynik meczu. W doliczonym czasie gry z boiska wyrzucony został za drugą żółtą kartkę Pavlos Dimou..


[match id=1333] 1:0 Mauro Poy 34′
2:0 Rogerio 88′

ż.k. Pavlos Dimou, Athanasios Tolios, Christos Kartsabas
cz.k. Pavlos Dimou 90’+2′

Levadiakos
Alexandros Kasmeridis, Thanasis Moulopoulos, Josemi, Giorgos Zisopoulos, Christos Lisgaras, Rogerio, Mauro Poy, Noe Acosta, Manolis Nikolakakis (82′ Jackson Mendy), Kristijan Miljevic (77′ Giorgos Bountopoulos), Romeu (70′ Panagiotis Korbos)

Pierikos
Athanasios Tolios, Giannis Lazaridis, Christos Kartsabas, Pavlos Dimou, Alberto Lopez (53′ Athanasios Papatolios), Dimitris Itsios, Sotiris Karagounis, Igor Koić (56′ Symeon Papadopoulos), Alexandros Secholari, Panagiotis Giazitzoglou (46′ Anestis Panagiotidis), Dionisis Michalidis

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3961 dni!