Odwiedzając naszą stronę, zgadzasz się na naszą politykę prywatności dotyczącą plików cookie, śledzenia statystyk itp.

Przeskocz do treści
Grecka Piłka
  • Stoiximan Super League:
  • Tabela
  • Terminarz i wyniki
  • Centrum statystyk
  • Transfery
  • RozgrywkiRozwiń
    • Super League 2Rozwiń
      • Super League 2 2023/2024 – Grupa północna
      • Super League 2 2023/2024 – Grupa południowa
    • Puchar Grecji 2023/2024
    • Liga Mistrzów 2023/2024
    • Liga Europy 2023/2024
    • Liga Konferencji Europy 2023/2024
    • Eliminacje do ME 2024
    • Sparingi klubowe 2023/2024
  • RankingiRozwiń
    • Tabela wszech czasów ligi greckiej
    • Mistrzowie i zdobywcy Pucharu Grecji
    • Ranking UEFA i FIFA
Grecka Piłka

Panaitolikos – Ethnikos G. 2:2

3 grudnia 2012 19:574 grudnia 2012 13:46

Panaitolikos Agrinio zremisował w ostatnim meczu 12. kolejki greckiej drugiej ligi z Ethnikosem Gazorou 2:2.

W 4. minucie pierwszy strzał gości był dziełem Patryk Aleksandrowicza, ale Polak uderzył słabo i Giannis Takidis nie miał żadnych problemów z wyłapaniem piłki. W 9. minucie z rzutu wolnego uderzył Christo Janew piłka jednak uderzyła w poprzeczkę. W 16. minucie golkiper Ethnikosu musiał wykazać się wielkim instynktem, bowiem musiał najpierw uporać się ze strzałem Henriego Camary, a sekundę później wybronić strzał głową Giuseppe Aquaro. W 30. minucie ładnie uderzył Lucas Favalli, ale futbolówką wyszła tuż nad poprzeczką. Dwie minuty później Bułgar Janew ponownie trafił w poprzeczkę. W 41. minucie lepiej czujący się na murawie gospodarze zdobyli gola. Dośrodkowani z lewej strony Vasilisa Goliasa nie zdołał wykończyć głową Favalli, ale piłka trafiła na drugim słupku do Giorgos Kousas, który strzelił w długi róg bramki.

Tuż po wznowieniu meczu w drugiej części kolejne świetne uderzenie Janewa, tym razem wybronił Loukas Apostolidis. W 61. minucie Camara efektownym „szczupakiem” próbował zaskoczyć bramkarza, który jednak w stresie zablokował piłkę. Chwilę później z murawy zszedł Aleksandrowicz, który nie miał dziś dnia. W 72. minucie goście z Serres wyrównali, a gola zdobył po indywidualnej akcji Giannis Nalbantis. W 85. minucie Thanasis Gogas wykorzystał kuriozalny błąd bramkarza i Ethnikos był o krok od zwycięstwa, ale niestety w samej końcówce gospodarze doprowadzili do remisu. Gola z rzutu karnego zdobył Christos Koutsospyros.


[match id=1344]
1:0 Giorgos Kousas 41′
1:1 Giannis Nalbantis 72′
1:2 Thanasis Gogas 85′
2:2 Christos Koutsospyros 90’+4′(k)

ż.k. Stelios Sfakianakis, Christos Koutsospyros – Sotiris Konstantinidis, Thanasis Gogas, Michalis Galakteros, Kostas Meesiotis, Loukas Apostolidis

Czytano: 75
Tagi wpisu: #Ethnikos Gazorou#Panaitolikos GFS#Patryk Aleksandrowicz

Nawigacja wpisu

Poprzedni Poprzedni
LM: Przed meczem Olympiakos – Arsenal
NastępnyKontynuuj
AEK – PAS 2:1. Asysta Guerreiro!

Kalendarz spotkań




Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie – Polityka ciasteczek i Polityka prywatności

Facebook Twitter

© 2012-2023 Grecka Piłka

  • Kontakt
  • Polityka cookies
  • Polityka prywatności
Przewiń na górę
  • Super League 2023/2024
    • Tabela
    • Terminarz i wyniki
    • Transfery
    • Centrum statystyk
  • Rozgrywki 2023/2024
    • Super League 2
      • Super League 2 2023/2024 – Grupa północna
      • Super League 2 2023/2024 – Grupa południowa
    • Puchar Grecji
    • Liga Mistrzów
    • Liga Europy
    • Liga Konferencji Europy
    • Eliminacje do ME 2024
    • Sparingi klubowe
  • Rankingi
  • Tabela wszech czasów ligi greckiej
  • Mistrzowie i zdobywcy Pucharu Grecji
  • Kluby Super League
    • AEK Ateny
    • Panathinaikos Ateny
    • Olympiakos Pireus
    • PAOK Saloniki
    • Aris Saloniki
    • Volos NFC
    • OFI 1925
    • Atromitos Peristeri
    • PAS Giannina
    • Asteras Tripolis
    • Panaitolikos GFS
    • PAS Lamia 1964
    • AE Kifisia
    • MGS Panserraikos Serres
  • Kontakt
Szukaj
spinner
spinner
ładuj więcej
P