Futsal: Grecy poznali eliminacyjnych rywali!

We wtorek odbyło się losowanie grup preeliminacyjnych i eliminacyjnych do futsalowych Mistrzostw Europy.

Reprezentacja Grecji swój udział rozpocznie od preeliminacji, gdzie jej rywalami w grupie będą Bułgaria, Armenia i Walia. Jeśli Grekom uda się wygrać ten miniturniej trafią oni do zasadniczej części eliminacji, w których zagrają z Portugalią, Serbią i Polską.

Runda preeliminacyjna rozegrana będzie w dniach 22-27 stycznia 2013 roku, a eliminacyjna w dniach 27-30 marca 2013 roku.

4 opinie na “Futsal: Grecy poznali eliminacyjnych rywali!

Mam nadzieje że uda im sie przejść grupy i prawdopodobnie tak bedzie i chciał bym zobaczyć jak leją polaków haha 😀

Patrząc na światowy ranking to faktycznie w preeliminacjach nie powinno być problemów: GRECJA (66), Bułgaria (91), Armenia (78), Walia (aktualnie niesklasyfikowana). W grupie eliminacyjnej jest już zdecydowanie gorzej: Portugalia (5), Polska (36), Serbia (12)..

ADI jesteś członkiem jakiejś greckiej partii nacjonalistycznej na polskiej ziemi? 😉 ,he,he bo mam wrażenie jakbyś ”szczególnie” cieszył się z wygranej z polakami,a przecież jesteś polakiem.No ale w sumie ja też mocno kibicuję Grecji,więc… 🙂

Nie jestem ale możemy taką założyć hehe 😀 I dobre masz wrażenie , lubie jak grecy wygrywają z polakami nie wiem dlaczego ale tak już mam 🙂

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3962 dni!