Godna szacunku postawa Guerreiro!

Roger Guerreiro przed meczem z PAS Giannina obiecał, że jak AEK wygra, przekaże kolegom jako bonus 1000 euro. Nikt poważnie tego nie odebrał, ale były reprezentant Polski wywiązał się z obietnicy.

Tuż po wygranym 2:1 meczu z „Ajaksem Epiru” koledzy z drużyny zapytali Guerreiro nieco ironicznie – „Gdzie są obiecane pieniądze?„. Na co on odpowiedział – ” Będą jutro na treningu!„.

We wtorek ku wielkiemu zaskoczeniu piłkarz pojawił się w Spata z pieniędzmi. Cała suma na wniosek Guerreiro i za aprobatą innych najstarszych stażem piłkarzy, przekazana została dla młodych zawodników o najniższych dochodach.

Wszyscy zgodzili się też na to, by taką akcję przeprowadzić po kolejnym meczu z Panthrakikosem Komotini.

6 opinie na “Godna szacunku postawa Guerreiro!

Tak oto (nasz-nie nasz) Roger ,jak mawia ”jedyny słuszny”prezes w tym kraju został-głęboko zakamuflowaną opcją sponsorską… 🙂 Przez kilka lat ”wydoił z AEK trochę euro,teraz dzięki ironii kolegów może zostać wydojony…No nie wiem,ale pachnie mi tu szukaniem splendoru ,bo raczej oczywiste jest że ateńczycy będą szukać oszczędności i Roger jest na liście do odstrzału na koniec sezonu.

Mnie się podoba jego inicjatywa nie tylko w tej kwestii, ale ogólnie widać, że chce jeszcze coś dać od siebie klubowi, który jak sam wspomniałeś przez jakiś czas doił..

Inicjatywa super,mnie się nie podoba tylko jak napisałeś ”ironiczna” postawa kolegów.Ale fakt że kontrakt w stosunku do umiejętności miał za tłusty i ateńczycy przez takie szastanie pieniędzmi (w stosunku do innych również)są teraz tam gdzie są…

Ironiczna nie postawa, tylko ich niedowierzania, że faktycznie będzie tak słowny jak zapowiadał, bo w dzisiejszym świecie „być słownym” i to w kwestii pieniędzy, to raczej fikcja. Po prostu zaskoczył kolegów i to już nie pierwszy raz..

A to prawda…wcześniej przecież postawił kolegom suvlaki i mineralną bo dzieciak…Nie no fakt fajnie się zachowuje,ale naprawdę mam wrażenie że trochę się ”lansuje”W jego sytuacji ciężko byłoby mu znaleźć klub równie duży jak AEK i tyle zarobić więc myślę że trochę walczy o przetrwanie,bo skąd takie nagłe zmienienie postępowania?

Chce, żeby go później dobrze wspominać 🙂 ..a poważnie jest jednym z najstarszych zawodników w AEK-u, a ponieważ został ojcem, chce też zaopiekować się tymi młodymi piłkarzami, którzy teraz weszli do pierwszej drużyny. Chce dla nich być wzorem, dlatego też stara się postępować inaczej niż jak był jednym z wielu doświadczonych w ekipie. Co ważniejsze oni go słuchają. Czy to jest lans, w jakimś stopniu na pewno, ale nie tak perfidny jak robią to inni, zazwyczaj poprzez skandale..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3955 dni!