Skoda – Panionios 4:0

Skoda Xanthi rozgromiła w niedzielnym meczu 14. kolejki Super League Panionios GSS 4:0.

W 12. minucie Andreas Samaris zdecydował się uderzyć tuż zza linii pola karnego, piłka poszła w długi róg, ale ostatecznie wyszła obok słupka. W 14. minucie Alexandros Kouros wstrzelił piłkę w „16”, gdzie wyskoczył do niej Christos Aravidis, ale piła otarła się o jego głowę i trafiła w boczną siatkę. W 18. minucie Benjamin Onwuachi ubiegł obrońców Panioniosu trącił piłkę tuż obok bramkarza, ale ta wyszła obok słupka. W 31. minucie „Królowa Tracji” strzeliła gola. Piłka po rykoszecie od sędziego trafiła w pole karne do Onwuachiego, który ubiegł golkipera i odegrał ją wzdłuż bramki do Nicolasa Marina, a ten z kilku metrów umieścił futbolówkę w siatce. W 38. minucie Nikos Giannakopoulos po raz drugi wyciągał piłkę z siatki. Mantalos dośrodkował z kornera, do piłki wyszedł Dimitris Goutas i uderzył ją głową, ta odbiła się od słupka i wpadła do bramki. W 41. minucie Skoda gromiła już rywala 3:0. Prawą stroną poszedł z kontrą Theodoros Vasilakakis, zagrał pod bramkę, gdzie futbolówkę opanował Onwuachi i strzałem obok rąk bramkarza podwyższył wynik.

W drugiej połowie zgodnie z oczekiwaniami Panionios ruszył do odrabiania strat, ale to gospodarze mogli podwyższyć wynik. W 57. minucie piłkę po centrze z rzutu rożnego uderzył głową Vasilakakis, ale z linii bramkowej wybił ją Dionysios Giannoulis, a dobitkę wyłapał też na linii Giannakopoulos. W 60. minucie z prawej strony pola karnego zagrał Marin, a do piłki wyskoczył Onwuachi, ale uderzył obok bramki. W 80. minucie Marin zagrał w pole karne do Mantalosa, a ten odegrał futbolówkę wzdłuż bramki do Onwuachiego, który poślizgnął się, ale piłkę utrzymał i z bliska skierował ją do bramki. W 84. minucie Alexandros Kouros trafił w słupek i była to ostatnia okazja na honorowego gola..


[match id=1393] 1:0 Nicolas Marin 31′
2:0 Dimitris Goutas 38′
3:0 Benjamin Onwuachi 41′
4:0 Benjamin Onwuachi 80′

ż.k. Manolis Bertos, Petros Mantalos, Nicolas Marin – Markos Dounis, Dionysios Giannoulis, Fanouris Goundoulakis

Skoda
Juri Lodigin, Manolis Bertos, Marcelinho (76′ Vangelis Platellas), Theodoros Vasilakakis, Petros Mantalos (88′ Theodoris Toromanidis), Konstantinos Fliskas, Dimitris Komesidis, Spyros Vallas, Dimitris Goutas, Nicolas Marin (83′ Panagiotis Triadis), Benjamin Onwuachi

Panionios
Nikos Giannakopoulos, Panagiotis Spyropoulos, Alexandros Kouros, Tasos Avlonitis, Dimitris Kolovos, Christos Aravidis, Dionysios Giannoulis, Fanouris Goundoulakis (74′ Emmanuel Okoye), Efstathios Rokas, Andreas Samaris (46′ Kostas Mendrinos), Markos Dounis (46′ Leonidas Kampantais)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4082 dni!