Katsouranis w PAOK-u!

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami Kostas Katsouranis podpisał we wtorkowe popołudnie kontrakt z PAOK-iem Saloniki.

Reprezentant Grecji podpisał umowę na półtora roku, a zacznie ona obowiązywać od 1 stycznia 2013. Piłkarz ma otrzymać ok 700 tysięcy euro plus premie.

Kilka dni temu pojawiły się pierwsze informacje o zainteresowaniu jego osobą „Tyrana Północy”. Główny udziałowiec drużyny Ivan Savvidis ceniąc Katsouranisa za jego profesjonalizmy dał „zielone światło” na jego pozsykanie. Agenci szybko dogadali się co do pieniędzy i kontraktu, a we wtorek rano sam piłkarz potwierdził transfer do PAOK-u. Kilka godzin później oficjalnie sfinalizowano umowę o współpracy.

33-letni Katsouranis karierę rozpoczynał w rodzinnym Patras w drużynie Panachaiki. W 2002 roku przeniósł się do stolicy, gdzie grał w AEK-u Ateny. W 2006 roku wyjechał do Portugali, gdzie przez trzy lata przywdziewał koszulkę Benfiki Lizbona. Latem 2009 roku podpisał kontrakt z Panathinaikosem Ateny, w którego barwach grał do października tego roku.

4 opinie na “Katsouranis w PAOK-u!

No ładna sumka 700tyś euro plus premie , i gdzie ten kryzys heh 🙂

Tych sum tak na poważnie brać nie można, bo o tym ile dostanie wie tylko on i ten co daje pieniądze 🙂 To jest tylko taka poglądowa suma..

No i podpisał…W chwili gdy my Leszku pisaliśmy sobie w shout podpisał-nie podpisał on z prezesem chrupali suvlaka i zastanawiali się jaką podać kwotę oficjalną dla fiskusa?…podali…ciekawe ile ”potrącili” w tej oficjalnej kwocie na rzecz Matki Boskiej Antypodatkowej… 🙂

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4010 dni!