Charisteas: W Grecji już nie zagram!

Angelos Charisteas w wywiadzie dla OPAP TV wyznał, ze jeśli nie znajdzie drużyny za granicą, prawdopodobnie zakończy karierę.

Dostałem kilka propozycji, ale niezadowalających mnie. Pochodzą one z krajów, w których nie mam zamiaru grać w piłkę. Zdecydowałem, że w lidze greckiej już nie zagram. Mówię to po raz pierwszy. Świadomie podjąłem decyzję, by już nie grać w Grecji. Ostatni raz to była przygoda z Panaitolikosem w zeszłym sezonie. W greckiej lidze nie podoba mi się to, że większość klubów ma tysiące problemów, którymi obarczają piłkarzy, co odbija się na ich formie. To zmusiło mnie do myślenia. Przez dziewięć lat grałem za granicą i łatwo dostosowywałem się do nowych warunków, a w Grecji nie potrafię tego zrobić. Teraz mam propozycje z Rosji i Polski. Nie przyjąłem ich jeszcze, bowiem poszukuję takiej opcji jaka mi odpowiada. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy zdecyduję, czy kontynuować karierę..

2 opinie na “Charisteas: W Grecji już nie zagram!

Co On by chciał grać w klubie i nic z siebie nie dać ? Od tego jest trener żeby coś zmienić jak coś nie idzie na lepsze . Jak nie chce nic robić to niech idzie do polski tam nie trzeba nic robić żeby grać nawet w podstawowym składzie

Lubię gościa,ale chyba się teraz kompromituje…Ma swoje lata i nieudany sezon w Agrinio,ale spychologia na problemy klubów? Chyba gada bzdury z rozgoryczenia ,że nikt go nie zatrudnia i niestety jego czas mija…Mógłby zmniejszyć swoje żądania i spokojnie 3-4 lata pokopać na fajnym poziomie.Na Grecję też się obraża? To ona mu dała chleb i karierę! A co do jego fantazji o grze i propozycjach z Polski to niech nie wymyśla,bo jedno zapytanie ze strony Wisły swego czasu nie powoduje że będą na niego czekać,zwłaszcza przy jego żądaniach.To że teraz ktoś z menagerów przypomniał temat(tyle że to gość powiązany z Legią) to niech nie udaje ,że się o niego wszyscy biją.Angelos niech spróbuje jednak w Atromitosie tylko zmniejszy żądania bo to co on chciał…a był taki temat jeszcze przed sezonem…Czy on naprawdę liczy jeszcze na lukratywny kontrakt w Realu,Bayernie…?

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4008 dni!