Bajević zmuszony do odejścia!

Po zakończonym meczu pucharu Grecji w którym Atromitos Peristeri zremisował 2:2 z Olympiakosem Volou, a tym samym odpadł z rozgrywek swoją rezygnację złożył na konferencji prasowej trener Duśan Bajević.

W momencie kiedy sędzia główny odgwizdał koniec spotkania kibice klubu z Peristeri dali wyraz swojego niezadowolenia. W pierwszym rzędzie posypały się gromy do dyrektora technicznego Angelopoulosa, który usłyszał wiele gorzkich słów o grze drużyny. Padały okrzyki „kogo wy zatrudniliście (pod adresem trenera)” i dostało się również piłkarzom w ocenie kibiców nie dających z siebie tyle ile powinni. Trener udał się do szatni gdzie tuż przed konferencją zastanawiał się nad przyszłością…

Już na samej konferencji, która była wyjątkowo krótka, trener powiedział „całą winę za to co się wydarzyło biorę na siebie. Zrobiłem co mogłem, ale nie spełniłem oczekiwań, w związku z tym składam rezygnację na ręce władz klubu i oddaję się do dyspozycji …” Po tych słowach Bajević bez odpowiedzi na pytania opuścił salę. Pod samą salą cały czas swoje niezadowolenie dawali kibice, bo co nie jest tajemnicą trener nie był ich pupilem. „Bura” jaką dostali dyrektor techniczny i trener zaskoczyła jednak wszystkich bo do tej pory, aż takiego niezadowolenia kibice nie przejawiali .Ta zaostrzona sytuacja to jest raczej efekt długo kumulujących się problemów w tym także między graczami zespołu których Bajević nie umiał rozwiązać. Już przecież jakiś czas temu głośno wypowiedział się Sokratis Fytanidis który powiedział m.in. że trener nie ma koncepcji co do składu zespołu i stawia kadrę w sytuacji „niezdrowej” rywalizacji. Wstępnie wiadomo, że (Prezes ma dobre relacje z kibicami i podejmie decyzję biorąc pod uwagę ich zdanie) Spanos wychodzi z założenia iż nikogo na siłę nie będzie zmuszał do pozostania, ale… Jak na razie to właśnie Prezes Spanos zachował najwięcej zimnej krwi co dał wyraz w komentarzu po konferencji „Apeluję o spokój i odkładamy decyzję na niedzielę. Spotkamy się i omówimy to co się stało, oraz podejmiemy odpowiednie decyzje, ale nie dziś, nie na gorąco. Nie jestem zwolennikiem nagłych zmian bo to nigdy nie przynosi nic dobrego. Spokojnie. Mogę tylko wszystkich już dziś zapewnić, iż na pewno wyciągniemy konsekwencje w stosunku do piłkarzy…” Wygląda więc na to, że „bomba” pękła i szykuje się nie pierwsze już przez Spanosa porządkowanie klubu.

Kilkanaście godzin później, już po opadnięciu tych największych emocji Dusan Bajević ostatecznie przestał być trenerem Atromitosu..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3963 dni!