PG: Panserraikos – PAS 0:2

PAS Giannina pokonał na wyjeździe w meczu rewanżowym III rundy Pucharu Grecji Panserraikos Serres 2:0 i tym samym przypieczętował swój awans do kolejnej rundy.

„Ajaks Epiru” praktycznie od początku do końca miał zdecydowana przewagę w Serres. Pierwszą bramkę PAS zdobył w 34. minucie meczu. Indywidualną akcję przeprowadził Giorgos Niklitsiotis, który wpadł lewą stroną w pole karne i z ostrego kąta uderzył na bramkę, piłka odbiła się jeszcze od nogi interweniującego defensora i wpadła do siatki. Drugiego gola goście strzelili już w drugiej odsłonie. W 56. minucie doskonałym podaniem popisał się Tomas De Vincenti, a okazji sam na sam z Fotisem Koutzavasilisem nie zmarnował Brana Ilić.

W kolejnej rundzie PAS Giannina zmierzy się z APO Fostiras..


[match id=1504] 0:1 Giorgos Niklitsiotis 34′
0:2 Brana Ilić 56′

ż.k. Giorgos Karakostas, Alexandros Tsoutsis, Aristotelis Karasalidis – Tasos Pantos

Panserraikos
Fotis Koutzavasilis, Jordan Todorow (69′ Panagiotis Giannopoulos), Alexandros Tsoutsis (55′ Damianos Triantafyllou), Kostas Kiassos, Aristotelis Karasalidis, Charalabos Brilakis, Giorgos Paraskevaidis, Dimitris Anakoglou, Alexandros Kontos, Kostas Serekas, Giorgos Karakostas (59′ Thanasis Panteliadis)

PAS
Charalabos Tabasis, Stavros Tsoukalas, Alexis Michail, Giorgos Niklitsiotis, Fotis Georgiou (70′ Emiljano Vila), Andi Lila, Brana Ilic, Marios Oikonomou, Tomas De Vincenti (81′ Giannis Ioannou), Themistoklis Tzimopoulos, Tasos Pantos (62′ Giorgos Dasios)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3955 dni!