Anastopoulos trenerem Atromitosu!

Nikos Anastopulos poprowadzi Atromitos Peristeri.

W sobotę Anastopoulos porozumiał się ustnie z klubem. W niedzielę 54-letni szkoleniowiec pojawił się w Atenach, gdzie już osobiście rozmawiał o warunkach współpracy z włodarzami Atromitosu. Obie strony szybko doszły do wspólnego wniosku, że ta współpraca powinna przynieść korzyści.

Anastopoulos zatrudniony będzie do końca obecnego sezonu z opcją przedłużenia na kolejny rok.

Anastopoulos powiększy zatem grupę drużyn, które prowadził w swojej trenerskiej karierze. Wcześniej były to m.in. Panserraikos Serres, PAS Giannina, Panachaiki GE, AO Kerkyra, Aris Saloniki i OFI Kreta.

1 opinia na “Anastopoulos trenerem Atromitosu!

Formalnie podpiszą jutro kontrakt,ale fakt nic już się nie zmieni,bo już dziś trener ”oglądał teren ” spotykał się z kim trzeba…Cieszy mnie ,że trenerem będzie Grek bo właśnie z tym jegomościem można wiązać nadzieję na to ,iż zespół będzie wzmacniany dobrym ”greckim materiałem” a nie zbędnymi zagranicznymi czołokopami.Kariera tego pana pokazuje ,że potrafił sklecić fajnie grające zespoły i nie bał się próbować wielu młodych greckich chłopaków. OFI pod jego wodzą grało fajną piłkę,a przecież Atromitos ma jeszcze większy potencjał,więc…jest nadzieja na dobrą rundę 🙂 Ciekawe tylko kogo teraz trener ”wyciągnie” jeszcze z Krety ? Papazoglou? Koutsianikoulis ? A może jednak dobrze mu znany Mantzios… 😉

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4006 dni!