Beljić dostał wolną rękę!

Beljić został poinformowany przez trenera Atromitosu Nikosa Anastopoulosa, że nie będzie już brany pod uwagę przy ustalaniu meczowej kadry.

Serb ma ciągle ważny kontrakt (do końca czerwca 2013 roku), ale już teraz dostał wolną rękę na poszukiwania nowego klubu.

Belijć rozegrał w tym sezonie w barwach ekipy z Peritseri 19 oficjalnych spotkań (15 w Super League, 2 w Lidze Europejskiej i 2 w Pucharze Grecji).

1 opinia na “Beljić dostał wolną rękę!

Zwalnia się miejsce dla nowego gracza? Chyba najlepiej odpowiedział na to pytanie ”ojciec dyrektor”Angelopoulos 😉 który podczas swojej konferencji dał do zrozumienia ,iż Atromitos czeka do końca tygodnia na odpowiedź z MU odnośnie wypożyczenia Machedy,ale tajemniczo wspomniał o tym ,że Anglicy zmienili chyba(tu uśmieszek…) zdanie i raczej myślą o sprzedaży włoskiego napastnika.Na pytanie dziennikarza czy Atromitos ewentualnie kupiłby Machedę odpowiedział,że jest jeszcze opcja według nowego trenera…a więc Mantzios…W każdym razie dzięki dla Belijća,bo dał co mógł,ale się nie przebił do składu.Bardziej sensowna byłaby opcja pozbycia się fina,ale myślę ,że i to tylko kwestia czasu…
”Ατρομητος στην καρδια μου!Μονο Ατρομητος! Μονο Φενταγιν!Ατρομητος για παντα! ”

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3957 dni!