U-18: Rosja – Grecja 2:2

Reprezentacja Grecji do lat 18 zremisował w drugim grupowym meczu towarzyskiego turnieju im Walentina Granatkina z Rosją 2:2.

Spotkanie z Rosjanami było dużo bardziej emocjonujące niż potyczka ze Słowenią. Do ostatnich sekund nie było wiadome kto zyska, a kto straci w tym spotkaniu. W 24. minucie po bramce Aleksego Kurzeniewa gospodarze turnieju prowadzili 1:0. W 35. minucie wyrównał napastnik PAOK-u Saloniki Dimitris Popović. Taki wynik utrzymywał się dość długo, ale w 80. minucie czerwoną kartkę ujrzał Witalij Lyscow i podopieczni Theodorisa Pachatouridisa zyskali nadzieję na zwycięstwo w tym meczu. Niestety w 88. minucie czerwony kartonik ujrzał też Panagiotis Deligiannidis i znów siły były wyrównane. Mimo straty Grecy szybko się podnieśli i w 90. minucie zdobyli gola na 2:1. Szczęśliwym strzelcem był Dimitris Kovatsis. Niestety w doliczonym czasie gry do remisu doprowadził Stiepan Rebenko.

W ostatnim grupowym spotkaniu młodzi Grecy zmierza się w środę z Łotwą, która dziś zremisowała ze Słowenią 1:1. Ten mecz zadecyduje o tym, o które ostatecznie miejsce Grecy walczyć będą w tym turnieju.

Grecja
Georgios Strezos, Mathaios Naypaliotis (90′ Labros Thanailakis), Dimitris Myrthianos, Ioannis Sotirakos, Achilleas Poungouras, Ilias Polimos (70′ Dimitris Kovatsis), Nikolaos Milios (64′ Alexandros Foukaras), Praxitellis Vouros (90’+1′ Konstantinos Beglektsis), Dimitris Popović (53′ Nikolaos Vergos), Panagiotis Deligiannidis, Christoforos Pasalidis (75′ Alexandros Aronis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4018 dni!