Kerkyra – Asteras 0:1

AO Kerkyra przegrał w ostatnim meczu 17. kolejki z Asterasem Tripolis 0:1.

W 5. minucie Anestis Agritis uderzył z ostrego kąta, ale Márton Fülöp spokojnie zablokował lecącą piłkę. W 20. minucie piłkę z lewej strony dośrodkował Christos Pipinis, wyszedł do niej Emanuel Perrone i głową uderzył w stronę okienka bramki gospodarzy, ale futbolówka wylądowała na górnej siatce bramki. W 24. minucie Perrone bardzo precyzyjnie uderzył z rzutu wolnego i mimo tego, że Kyriakos Stratilatis rzucił się w stronę piłki nie był w stanie jej zatrzymać. W 28. minucie goście rozegrali szybko piłkę na granicy pola karnego, a na bramkę z kilku metrów uderzył Ximo Navarro, ale akurat w to miejsce, gdzie pewnie interweniował golkiper AOK. W 37. minucie Pablo De Blasis podkręcił znacząco piłkę z kornera, co zmusiło Stratilatisa do zdecydowanej interwencji, bowiem piłka zmierzała w okienko bramki.

W drugiej połowie gospodarze grali bardziej odważnie i bardziej do przodu. Tuż po rozpoczęciu drugiej odsłony Dimitris Giantsis zagrał długą piłkę w pole karne do Agritisa, który stanął oko w oko z węgierskim golkiperem Asterasu, ale niestety dla miejscowych nie zdołał go pokonać. Gospodarze naciskali Arkadyjczyków, ale było to bezowocne dążenie do wyrównania.


[match id =1559] 0:1 Emanuel Perrone 24′

ż.k. Dimitris Giantsis, Anestis Agritis, Dimitris Diamantopoulos – Leandro Alvarez, Emanuel Perrone, Sebastian Bartolini

Kerkyra
Kyriakos Stratilatis, Michalis Boukouvalas, Anastasios Venetis (46′ Panagiotis Petrousis), Stelios Iliadis (81′ Andreas Vasilogiannis), Anestis Agritis, Diego León, Éder, Dimitris Giantsis, Nikos Tsoumanis, Tasos Tsokanis (57′ Dimitris Diamantopoulos), Nikos Kritikos

Asteras
Márton Fülöp, Christos Pipinis, Fernando Usero (78′ Lautaro Formica), Emanuel Perrone, Rayo (90’+1′ Dimitris Kourbelis), Savvas Tsabouris, Leandro Alvarez, Khalifa Sankaré, Sebastián Bartolini, Ximo Navarro, Pablo De Blasis (87′ Michalis Fragoulakis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4076 dni!