Pomóżmy Nikoli!

Na aukcję charytatywną wystawiona została piłka Tango 2012 z podpisami greckich piłkarzy. Cały dochód z licytacji przekazany zostanie Nikoli – podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, która walczy ze schorzeniami wynikłymi na skutek niedotlenienia okołoporodowego.

Jeśli chcesz pomóc, a przy okazji mieć w swoich zbiorach cenną pamiątkę zalicytuj na aukcji KOLEKCJONERSKA PIŁKA-EURO 2012! Akcja charytatywna

Spełnią dziecięce marzenia

Pieniądze z licytacji wpływają bezpośrednio na leczenie Nikoli – dwuletniej dziewczynki, która zmaga się ze schorzeniami wynikłymi na skutek niedotlenienia okołoporodowego.

Nikola jest radosnym dzieckiem, z jej twarzy nie znika uśmiech. Jednak szanse na samodzielność, powrót do normalnego życia i zabaw wśród innych dzieci zależą od intensywnej rehabilitacji, 24-h opieki rodziców oraz wiary w lepsze jutro.

Ciągła praca z Nikolą przynosi efekty, sama już potrafi przekręcić się z boku na bok, wydaje odgłosy, gdy coś ją boli, płacze jeśli jest jej smutno i głośno się śmieje, gdy czuje się dobrze. Chyba wie, że ciągłe pieszczoty i ćwiczenia to dla niej szansa na powrót do zdrowia.

Zapraszamy do licytacji KOLEKCJONERSKA PIŁKA-EURO 2012! Akcja charytatywna

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4012 dni!