PG: Platanias – Panathinaikos 1:0

AO Platanias pokonał w meczu rewanżowym IV rundy Pucharu Grecji Panathinaikos Ateny 1:0 i zapewnił sobie awans do 1/4 finału tych rozgrywek. W pierwszym meczu PAO wygrał u siebie 2:1.

Spotkanie w pierwszej części nie było zbyt emocjonujące. Z obu stron brakowało składności i przede wszystkim celnych strzałów na bramkę. Najciekawszą sytuacją meczu byłą ta z 41. minuty, kiedy to na bramkę Panathinaikosu uderzył z dystansu Thomas Nazlidis, ale Stefanos Kapino, mimo małych problemów opanował futbolówkę.

Początek drugiej odsłony był już bardziej obiecujący. Chwilę po gwizdku sędziego świetne podanie Giourkasa Seitaridisa, wykończył głową Toche, ale nie trafił w bramkę. W 49. minucie Nazlidis zagrał za Loukasa Vyntrę, do Chidi Onyemaha ale strzał napastnika gospodarzy stopą zablokował Kapino. W 58. minucie gościom należał się rzut karny, po tym jak Charisa Mavriasa zatrzymał niezgodnie z przepisami Cristian Castells, ale sędzia główny nakazał grać dalej. W 65. minucie Nazlidis efektownie odegrał piłkę do niepilnowanego Markosa Maragoudakisa, ale ten chybił z siedmiu metrów. Ten sam piłkarz w 69. minucie wykorzystał błąd Nikosa Spyropoulosa, ale jego bardzo groźne uderzenie wybronił Kapino. Gospodarze im było bliżej końca tym bardziej naciskali i udało im się zdobyć gola na wagę awansu. W 87. minucie Kapino popełnił błąd przy strzale Željko Kalajdžicia, piłka ostatecznie trafiła do Iliasa Anastasakosa, który dopełnił formalności.

[match id=1657] 1:0 Ilias Anastasakos 87′

ż.k. Petros Kanakoudis, Ilias Anastasakos – Pape Habib Sow, Giourkas Seitaridis, Charis Mavrias

Platanias
Fotis Kipouros, Thomas Nazlidis, Giannis Potouridis, Leonidas Argyropoulos, Abdul Aziz Tetteh, Chidi Onyemah, Željko Kalajdžić, Kostas Kourtesioti (57′ Petros Kanakoudis), Markos Maragoudakis (71′ Ilias Anastasakos), Igor Mirceta (80′ Tasos Dentsas), Cristian Castells Ortega

Panathinaikos
Stefanos Kapino, Giourkas Seitaridis, Nikos Spyropoulos, Ibrahim Sissoko, Vitolo, Charis Mavrias (80′ Kosta Barbarouses), Zeca, Toché, Jean-Alain Boumsong, Pape Habib Sow, Loukas Vyntra

4 opinie na “PG: Platanias – Panathinaikos 1:0

Dno! Pakować się i wypad – wszyscy WON!

No niestety Fabri może krzyczeć, wyzywać i co tylko chce, a i tak nic to nie da..

To co sie dzieje z PAO to jest już kompletna porażka , Ja już nie wiem co Oni muszą zrobić żeby zacząć grać jaką kol wiek piłke bo to co teraz pokazują to jest dno tak jak Vazelos napisał. Zamiast być lepiej jest coraz gorzej , i zmiana trenera nic nie daje , muszą jakoś przetrwać to końca sezonu i zrobić tam ostrą rewolucje bo inaczej nic nie zmienią

Brak słów…Współczuje wam ( Adik i Vazelos)takich wyników waszej ulubionej drużyny.Prawda jest taka ,że to już jest kompromitacja.Przegrywają wszystko i z wszystkimi i nawet biorąc pod uwagę ile jeszcze kolejek w lidze ”szanse” na spadek są realne.Nie życzę im tego,ale o ile na początku sezonu zaskoczeniem było niskie miejsce wielkiego Aeku o tyle PAO poraża grą i obok Kerkyry to obecnie najsłabiej wyglądający zespół.Takie ciułanie punktów w lidze doprowadzi do tego ,że do ostatniej kolejki PAO będzie walczyło o utrzymanie.Chyba ,że przyjdzie nagłe ”olśnienie”,a w to szczerze mówiąc już nie wierzę.Czuję też ,iż najbliższy pojedynek z Atromitosem będzie ostatnim Fabriego,bo o ile go nie wyrzucą o tyle sam zrezygnuje.Sądzę też ,że już ten pojedynek będzie ostatnim w którym kibice będą spokojni…Od poniedziałku się zacznie..