Futsal eME: Grecja – Armenia 5:0

Reprezentacja Grecji w halowej odmianie futbolu pokonała w drugim meczu preeliminacji do Mistrzostw Europy reprezentacją Armenii 5:0 i jest już jedną nogą w rundzie zasadniczej.

Początkowo nic nie wskazywało, że będzie tak wyraźne zwycięstwo podopieczny Stefanosa Soilemesa. Mecz był wyrównany i dopiero niespełna dwie minuty przed końcem pierwszej części gola dla Greków uzyskał Sokratis Mourdoukoutas. Na drugą bramkę kibice, jak i sami piłkarze czekali do 30. minuty, w której to na 2:0 podwyższył Vasileios Asimakopoulos. To był moment, w którym reprezentacja Armenii straciła rytm, co w ciągu pięciu minut przyniosło Grekom jeszcze trzy gole. Raz trafił Gritzalis Papadopoulos, a dwukrotnie golkipera rywala pokonał Antonios Manos.

W sobotę Grecja rozegra ostatni mecz bułgarskiego miniturnieju, a rywalem będzie właśnie gospodarz. Do awansu wystarczy remis..


[match id=1668] 1:0 Sokratis Mourdoukoutas 18’01”
2:0 Vasileios Asimakopoulos 29’07”
3:0 Gritzalis Papadopoulos 30’12”
4:0 Antonios Manos 33’18”
5:0 Antonios Manos 34’13”

ż.k. Giannis Mostrios

Grecja
Christos Achis, Eleftherios Kouvaras, Giannis Delaportas, Sokratis Mourdoukoutas, Antonios Manos, Dimitris Theofilou, Ilias Bousbouras, Apostolos Gaifyllias, Giannis Mostrios, Gritzalis Papadopoulos, Thomas Panou, Petros Stolis, Vasileios Asimakopoulos

Armenia
Ernest Akopov, Vladimir Mchitarjan, Armen Danieljan, Arman Sahakjan, Grigor Kapukranjan, Vahe Petrosjan, Saro Galstjan, Saro Mardanjan, Hakob Uzunjan, Armen Gyulambarjan, Choren Zargarjan, Edgar Kirakosjan, Armen Ghazarjan, Armen Babajan

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3966 dni!