Udoji w Atromitosie!

Chigozie Udoji w piątek wczesnym popołudniem rozwiązał umowę z AO Platanias, a późnym popołudniem został piłkarzem Atromitosu Peristeri.

Nigeryjczyk z bułgarskim paszportem podpisał z Atromitosem półroczną umowę z możliwością przedłużenia współpracy na kolejny rok.

Dla Udoji będzie to już trzeci klub w Grecji. W 2009 roku podpisał on kontrakt z Asterasem Tripolis. W barwach Arkadyjczyków grał dwa sezony (52 mecze – 6 bramek). Później przeniósł się do ligi rumuńskiej, by w końcu przed sezonem 2012/2013 związać się z AO Platanias (17 meczów – 4 bramki).

3 opinie na “Udoji w Atromitosie!

Tak jak sobie życzyłem kilka miesięcy temu żeby pojawili się nowi;napastnik i lewy pomocnik(lewo skrzydłowy)tak się stało…Super! Tym bardziej ,że Mantzios i Udoji to solidni gracze o których można powiedzieć ,że są wzmocnieniem.Co do Mantziosa to Azerowie robią niezłe jaja z jego niebieską kartą i wkurzył się już Spanos składając oficjalny protest do Uefa.Jak się nie dało po dobroci to niech teraz zapłacą karę.Nie zmienia to jednak faktu ,że przez tych cymbałów Evangelos nie zagrał już w ważnych meczach a i zabraknie go raczej z Panathą w niedzielę.Co do transferów to raczej już Atromitos odpuści…choć ,jeszcze ponoć są pogaduszki z obrońcą i bramkarzem bo nie wiadomo czy jakaś ”potęga” nie spróbuje wyrwać Charlesa Itandje i Giannisa Skondrasa.Oby nie.

Ze sprawą Mantziosa to już do FIFA poszli włodarze Atromitosu..

Słusznie Leszku.To są już jaja ,żeby Grek nie mógł wrócić grać do ojczyzny przez jakiś owco-pasów ,tak jakby mieli w tym interes aby utrudnić mu życie i nie dopuścić do grania.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3966 dni!