Warzycha i Gmoch opcją dla PAO!

Greckie media już spekulują kto może być następcą Fabriego na ławce trenerskiej Panathinaikosu. Jedną z opcji jest duet Krzysztof Warzycha – Jacek Gmoch..

Greckie media po ostatnim blamażu PAO w Pucharze Grecji już praktycznie pozbawiły pracy hiszpańskiego szkoleniowca, a to było jak woda na młyn dla wszystkich, bowiem rozpoczęły się spekulacje na temat następcy Fabriego. Pierwszymi nazwiskami jaki się pojawiły były te polskie Krzysztof Warzycha i Jacek Gmoch. Obaj są blisko klubu i znają bardzo dobrze sytuację Panathinaikosu. Na razie jednak o jakichkolwiek rozmowach nie mowy, gdyż prezes Gianni Alafouzos jest w Stanach Zjednoczonych, a i Fabri ma przed sobą mecz ostatniej szansy z Atrmitosem. Dopiero w przyszłym tygodniu jeśli drużyna znów polegnie na poważnie rozpocznie się dyskusja na temat kolejnych zmian..

8 opinie na “Warzycha i Gmoch opcją dla PAO!

Co Wy na to ? Ja myśle że jeśli stworzyli by taki duet to mogło by coś z tego być i PAO mogło by w końcu stanąć na nogi 🙂

Mimo wszystko bardziej chodzi o Warzychę, a Gmoch to takie nawiązanie do polskości tego wyboru.

Pojawia się pytanie.. Czy warto poświęcać swoją legendę dla stołka trenerskiego?. Jak nie wyjdzie to rysa pozostanie.. a wątpię by nagle piłkarze zaczęli grać perfekcyjnie, bo na to trzeba czasu, a tego do końca sezonu jest bardzo mało.

A więc prawdopodobnie sprawdzi się moja przepowiednia w którą do końca nie wierzyliście 😉 a o której pisałem dawno temu .Zgadzam się z Leszkiem że jest to dla takiej legendy pewne ryzyko i że chodzi głównie o Krzysia a mniej o Gmocha,ale znając umiłowanie kibiców PAO do Gucia to nawet jeśli gra diametralnie się nie zmieni to mu wybaczą byle tylko znalazł się w pierwszej dziesiątce i broń Boże nie spadł z ligi.Prawda jest taka że koniczynkom w tym sezonie już nic nie pomoże i muszą myśleć o głębokich zmianach na przyszły sezon.Gdyby Gucio dostał tą drużynę w swoje ręce zaraz po Fereirze,to dziś wyglądałoby to inaczej,jednak takiej szansy nie dostał a teraz jest już późno by postawić sobie inny cel niż pozostanie w lidze…Najważniejsze jest jednak to czy zapanuje w końcu spokój i trener dostanie czas na pracę,czy znowu dwa-trzy mecze i poszukiwania następcy…Obecny zarząd to grupka nieudaczników których może nie być stać na pokazanie jaj i hartu ducha w ciężkich chwilach,a dobór Fabriego na trenera tylko to potwierdza.Facet zamiast wnieść spokój i ocenić sytuacje trzeźwo już w pierwszym meczu sypał bluzgami i pajacował przy bocznej linii.On więcej wprowadza nerwowości niż cała drużyna razem wzięta…Nie taka powinna być rola trenera.A tak ogólnie to jednak myślę że Gucio już teraz nie zaryzykuje i dogada się na prowadzenie klubu od nowego sezonu a w przerwie letniej najpierw przemebluje zespół 😉

Jeśli zechcą żeby Warzycha prowadził PAO powiedział że sie zgodzi. Jutro wraca prezes PAO i w pon. mają zapaść istotne decyzje dla klubu , PAO chce jeszcze pozyskać chociaż jednego napastnika.

Ja bym nie chciał żeby ta dwójka przejęła teraz stery w klubie. W obecnej chwili w Atenach jest tragedia i nie będzie łatwo zrobić cokolwiek pozytywnego. Bardzo łatwo będzie za to się „wyłożyć” i być dla aktualnego pokolenia kojarzonym raczej z klęską PAO i złymi dniami niż chwilami glorii i wielkich sukcesów sprzed lat. Inaczej jest przejąć zespół mający chwilową zniżkę formy, a inaczej grający tragicznie od początku sezonu bez żadnych perspektyw na sukces w danym sezonie.

O tym właśnie pisałem ..to nie jest dobry czas dla Warzychy na objęcie drużyny. Według mnie powinni dograć sezon z obecnym trenerem i nie mieszać już, bo przynosi to bardzo złe skutki.

PAO i tak już chyba gorzej grać nie może niż obecnie wiec raczej nie miał by co Warzycha do psucia

Nie chodzi o psucie, ale o to, że jak gra się nie poprawi pretensje będą do niego, a im dalej, tych pretensji będzie więcej, co na pewno odbije się na wizerunku w oczach kibica. Tak jak fentagin napisał jak brać drużynę to od nowego sezonu od „zera”, a nie w kryzysie, z którego przed końcem sezonu drużyna raczej i tak nie wyjdzie..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3898 dni!