Aleksandrowicz w AE Larisa 1964!

Patryk Aleksandrowicz w ostatnich godzinach zimowego okienka transferowego związał się do końca sezonu z AE Larisa 1964.

Polak był jednym z trzech potencjalnych napastników, których „Purprowi” chcieli pozyskać. Marko Markovskiego i Markosa Maragoudakisa nie udało im się przekonać do gry w Football League, a Aleksandrowicza już tak, zwłaszcza że dla polskiego skrzydłowego jest to awans sportowy, bo AEL to jedna z tych drużyn, która zawsze walczy o najwyższe cele, a w tym sezonie celem jest powrót do greckiej Super League.

Dla Aleksandrowicza będzie to już 8 klub w Grecji. W swojej karierze Polak grał już w: Marko Markopoulou, Giannena AE, AO Kavala, Thrasyvoulos Fylis, Doxa Dramas, Iraklis PSachnon i ostatni Ethnikos Gazorou.

1 opinia na “Aleksandrowicz w AE Larisa 1964!

Zawsze to jakaś bardziej rozpoznawalna marka niż dotychczasowe kluby Aleksandrowicza, oczywiście z całym szacunkiem dla pozostałych. Tam jest fajny obiekt, sporo kibiców – oby tylko grał jak najwięcej. Niech przypomni Grekom, że Polacy też kopnąć piłkę potrafią bo ostatnio naszych rodaków jest coraz mniej w Helladzie.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4012 dni!