Oddani kibice AEK-u!

AEK Ateny od wielu miesięcy walczy z długami, ale podstawą i atutem każdego dobrego klubu są kibice, którzy starają się pomóc jak tylko mogą.

Ostatnio golkiper i jeden z bardziej doświadczonych piłkarzy Enosis Dimitris Konstantopoulos otrzymał 5000 euro od sympatyka AEK-u zamieszkałego w niemieckiej Norymberdze. Evangelos Chytiris, bo to on jest darczyńcą przekazał pieniądza w ramach swoistego podziękowania za radość jaką piłkarze w żółto-czarnych strojach dali mu w ostatnich tygodniach.

Suma ta jest oczywiście symboliczna, ale pokazuje to, że kibicom AEK-u z całego świata zależy na tym, by klub wyszedł z ekonomicznego marazmu..

3 opinie na “Oddani kibice AEK-u!

Kibice Panathinaikosu spoza Grecji zrzeszeni w organizacji PAO Abroad także działają na rzecz swojego klubu. Za pośrednictwem ich strony można przekazywać darowizny, które idą na poszczególne sekcje klubu potrzebujące wsparcia finansowego w tych trudnych czasach. Wspierane były sekcje lekkiej atletyki, kolarstwa a ostatnio męska drużyna siatkarzy. Planowane są oczywiście kolejne, na bieżące potrzeby danych sekcji.
Oprócz tego m.in. grupa Mad Boys wspierała sekcję ciężarowców. Także grupa West Block jest zaangażowana no i masa ludzi, o których się nie piszę a działają w słusznej sprawie.

To właśnie charakteryzuje wielkie firmy. Bo jak zawsze powtarzam zarządy się zmieniają, zawodnicy się zmieniają, a kibice pozostają i to oni tworzą klub..

Tak Panowie,działacze i piłkarze się zmieniają a kibice zostają.Tylko tak sobie myślę ,że dlaczego to zawsze kibice muszą ratować (płacić datki czy robić zrzuty)swoje kochane kluby i ponosić konsekwencje niekompetencji działaczy oraz pazerności piłkarzyków i ich menadżerów…Klub sam do kłopotów się nie doprowadził,tylko zrobili to konkretni ludzie z zarządu z prezesami na czele i kibice równie ochoczo jak płacą daninę powinni domagać się ukarania winnych.Chyba włodarze wiedzieli jak gospodarować środkami?Nie?Nooo, tak zapłacą kibice…a działacze(przepraszam pseudo działacze)powypłacali już sobie premie i smażą pupy na zasłużonych wakacjach…Oczywiście co sprytniejsi ”zwinęli się”z klubów zanim okręt zaczął tonąć i dziś umyją od wszystkiego ręce…
Ale takie gesty kibiców ,zgadzając się z wami chłopaki są na pewno szlachetne i należy się tym ludziom szacunek nawet jeśli ich datki nie zmienią sytuacji i są tylko symboliczne.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4006 dni!