PAS – Asteras 1:2

PAS Giannina przegrał w meczu 24. kolejki Super League z Asterasem Tripolis 1:2

W 9. minucie krzyżowe podanie Tomasa De Vincenti wykończył głową Dimitris Kolovetsios, ale trafił jedynie w boczną siatkę. W 15. minucie potężnie uderzył z 17 metrów Rayo, ale piłka poszybowała nad poprzeczką. Minutę później László Lencse zdobył gola, ale nie został on uznany, bowiem jego kolega z drużyny ułamki sekund wcześnie faulował w wyskoku obrońcę gospodarzy. W 19. minucie Węgrowi już nic nie przeszkodziło w zdobyciu gola. Piłka wstrzelona przez Rayo odbiła się od nogi obrońcy i zmierzała w kierunku drugiego słupka, gdzie nogę przyłożył Lencse. W 24. minucie PAS doprowadził do remisu. Nikos Korovesisi przyjął w polu karnym piłkę, którą źle wybił Leandro Alvarez i z ostrego kąta zmieścił ja w długim rogu bramki. Dwie minuty później Korovesisi mógł strzelić drugiego gola, ale z pięciu metrów przestrzelił. W 34. minucie Nikos Babaniotis miał dużo szczęścia, bo piłka po uderzenie Juana Pablo Caffy trafiła w poprzeczkę.

W 48. minucie Asteras wyszedł po raz drugi na prowadzenie. Długą piłkę posłał Pablo De Blasis, przyjął ją przed polem karnym Lencse i strzałem tuż przy słupku pokonał Babaniotisa. PAS po tej stracie ruszył do przodu, ale goście doskonale bronili się. W 79. minucie strzał Kolovetsiosa z bramki głową wybił Tsabouris. W 84. minucie De Vincenti technicznie uderzył zza pola karnego piłka jednak poszybowała nad okienkiem bramki gości. W 86. minucie Lencse mógł uspokoić końcówkę, ale jego strzał z kilku metrów w środek bramki nie był wyzwaniem dla bramkarza PAS.


[match id=1897] 0:1 László Lencse 19′
1:1 Nikos Korovesis 24′
1:2 László Lencse 48′

ż.k. Emiljano Vila – Christos Pipinis, Savvas Tsabouris

PAS
Nikos Babniotis, Marios Oikonomou, Anastasios Pantos, Themistoklis Tzimopoulos, Brana Ilić, Tomas De Vincenti, Fotis Georgiou (87′ Evripidis Giakos), Paul Keita (69′ Giorgos Dasios), Stavros Tsoukalas, Dimitris Kolovetsios, Nikos Korovesis (58′ Emiljano Vilas)

Asteras
Márton Fülöp, Christos Pipinis (76′ Lefteris Gialousis), Lautaro Formica (8′ Juan Pablo Caffa), Sebastián Setti, Rayo (50′ Fernando Usero), Savvas Tsabouris, Leandro Alvarez, Khalifa Sankaré, Ximo Navarro, László Lencse, Pablo De Blasis

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4077 dni!