Asteras – Panthrakikos 1:0

Asteras Tripolis pokonał w meczu 25. kolejki Super League Panthrakikos Komotini 1:0.

Panthrakikos w pierwszej połowie meczu był dużo aktywniejszy i przede wszystkim groźniejszy od wyżej notowanego rywala. W 7. minucie piłkę wstrzeloną przez Antonisa Ladakisa uderzył Chrostos Mingas, ale Márton Fülöp skuteczną interwencją zażegnał niebezpieczeństwo straty gola. W 16. minucie podanie Mingasa wykończył z kilku metrów Munafo Horta, ale będąc w doskonałej sytuacji nie trafił w bramkę. W 19. minucie piłkę uderzoną głową przez Mingasa ze światła bramki wybił Savvas Tsabouris. Chwilę później podanie Munafo, wykończył głową Ladakis, ale wysłał futbolówkę obok bramki. W 35. minucie pierwszy strzał oddali gospodarze, ale piłka po uderzeniu Tsabourisa przeszłą nad poprzeczką. W 43. minucie w dobrej sytuacji znalazł się Christos Tzanis, ale przestrzelił.

W drugiej odsłonie gra gospodarzy uległa poprawie, choć i tak zostawiała wiele do życzenia. W 55. minucie do piłki zagranej z prawej strony przez Ximo Navarro wyszedł László Lencse, ale Węgier nie zdołał skierować piłki w stronę bramki. W 61. minucie Juan Pablo Caffa strzelił z dystansu, piłka wyszła jednak nad bramką Dimitrisa Koutsopoulosa. W 72. minucie Tsabouris dośrodkował piłkę, wyszedł do niej Koutsopoulos, ale popełnił błąd, próbował wykorzystać Rayo, ale jego próba okazał się minimalnie chybiona. W 82. minucie Rayo ładnie przymierzył z dystansu, ale bramkarz mimo problemów wybronił groźny strzał Hiszpana. Gdy wydawało się, że w meczu tym kibice nie ujrzą bramek, w doliczonym czasie gry Asteras zdobył zwycięskiego gola. Błąd przy przy świetnym strzale strzale Rayo popełnił bramkarz Panthrakikosu i piłka wylądowała w siatce..


[match id=1936] 1:0 Rayo 90’+3′

ż.k. Christos Pipinis

Asteras
Márton Fülöp, Christos Pipinis, Lautaro Formica, Sebastián Setti (46′ Juan Pablo Caffa), Savvas Tsabouris, Leandro Alvarez, Khalifa Sankaré, Ximo Navarro, László Lencse, Michail Fragoulakis (69′ Dimitris Kalantzis), Giannis Kontoes (46′ Rayo)

Panthrakikos
Dimitris Koutsopoulos, Adrián Lucero (74′ Dimitris Skliopidis), Sofyane Cherfa, Christos Mingas, Diogo (86′ Christos Melissis), Munafo Horta, Dionysis Makrydimitris, Christos Tzanis, Deniz Baykara, Achilleas Sarakatsanos, Antonis Ladakis (81′ Vangelis Kontogoulidis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4009 dni!