Dotkliwa kara Salpingidisa!

Dimitris Salpingidis został dotkliwie ukarany za obraźliwy gest wobec sędziego, którego dopuścił się podczas meczu 25. kolejki Super League z AO Platanias.

Skrzydłowy PAOK-u Saloniki podczas tego wyjazdowego meczu ujrzał czerwoną kartkę za obraźliwy gest skierowany w stronę asystenta sędziego. Salpingidis za to zachowanie został wykluczony z sześciu najbliższych meczów swojej drużyny, a to oznacza, że w sezonie zasadniczym Super League już nie zagra.

Salpingidis, który pierwszy raz w swojej karierze został wyrzucony z boiska, starł się przeprosić za swoje zachowanie, ale komisja dyscyplinarna ligi była niezłomna w swojej decyzji. Piłkarz broniąc się, zwracał uwagę na zachowanie innych zawodników, którzy za podobne przewinienia w ogóle nie zostali ukarani, ale jedyne co mu pozostało to złożyć oficjalne odwołanie..

3 opinie na “Dotkliwa kara Salpingidisa!

Nie no zdecydowanie przesadzili , za głupi gest wykluczyć zawodnika z 6 meczów 😐

To tak jak u nas za jedną racę zamykają stadion.. 😐

Chłopaki…co tam raca 😉 u nas to potrafią za jedno i to samo ”przewinienie”wydać różne wyroki.Niejaki Łobodziński został zdyskwalifikowany za korupcję a biorący w tym samym procederze Piszczek (oj sorry,powinno być Łukasz P.)właśnie wczesuje żel w ramach przygotowań do udziału w kolejnych reklamach Borussi i meczach międzynarodowej reprezentacji RP…a co do Salpiego to gruba przesada ten wyrok.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4085 dni!