PAS – Aris 2:0

PAS Giannina pokonał w meczu 26. kolejki Super League Aris Saloniki 2:0.

W 8. minucie Fotis Georgiou przyjął w polu karnym piłkę zagraną z lewej strony przez Nikosa Korovesisa, ale uderzył w środek bramki, gdzie przyblokował futbolówkę Sokratis Dioudis. W 9. minucie David Aganzo technicznie uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, piłka przeszła obok muru i odbiła się od słupka. W 24. minucie gospodarze wykorzystali nieporadność rywala, piłkę dostał Brana Ilić i po szybkiej kontrze uderzył nie do obrony w długi róg bramki Arisa. W 29. minucie ładnie uderzył z blisko 20 metrów Tomas De Vincenti, jednak Dioudis wyczuł strzał Argentyńczyka. W 39. minucie po kornerze Giannisa Gianniotasa piła krążyła przez chwilę w polu karnym PAS, aż w końcu głową uderzył z dwóch metrów Aganzo, jednak Nikos Babaniotis sparował ją na poprzeczkę, a obrońcy zrobili już swoje. W 41. minucie Georgiou miał przed sobą właściwie już tylko Dioudisa, ale młody golkiper gości znów okazał się skuteczniejszy w swoje grze.

W 55. minucie De Vincenti uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego piłka wyszła jednak tuż nad poprzeczką. W 60. minucie z kontra wyszedł Kostas Kaznaferis, który po kilkudziesięciometrowym rajdzie uderzył w długi róg, jednak Babaniotis spokojnie wybronił strzał pomocnika Arisa. W 62. minucie z rzutu wolnego piłkę wstrzelił Gianniotas, ta jednak przeszłą nad wszystkimi i wpadła w dłonie golkipera. W 64. minucie De Vincenti zagrał z piłkę w pole karne z linii kończącej boisko, a tam defensora ubiegł Nikos Korovesis i trafił do bramki, podwyższając przewagę PAS do dwóch goli. W 71. minucie strzał z rzutu wolnego Gianniotasa zablokował nogą golkiper gospodarzy. W 81. minucie Dimitris Daiamntakos uderzył z kąta, ale z linii bramkowej piłkę wybił bramkarz, ta trafiła do Gianniotasa, który potężnym strzałem trafił w słupek.


[match id=2018] 1:0 Brana Ilić 24′
2:0 Nikos Korovesis 64′

ż.k. Tasos Pantos, Andi Lila – Giannis Zaradoukas, Babis Oikonomopoulos

PAS
Nikos Babaniotis, Andi Lila, Anastasios Pantos (90′ Giorgos Dasios), Alexios Michail, Themistoklis Tzimopoulos, Brana Ilić (90′ Paul Keita), Tomas De Vincenti (85′ Emiljano Vila), Fotis Georgiou, Stavros Tsoukalas, Dimitrios Kolovetsios, Nikos Korovesis

Aris
Sokratis Dioudis, Grigoris Papazaharias, Babis Oikonomopoulos, Kostas Kasnaferis, Vasilis Triantafyllakos (57′ Dimitris Sounas), David Aganzo, Manolis Papasterianos, Giannis Gianniotas, Giannis Zaradoukas, Dimitris Diamantakos (86′ Erotokritos Damarlis), Andreas Iraklis (72′ Nikos Angeloudis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4078 dni!