Kontrowersyjny gest Katidisa!

Giorgos Katidis po zdobyciu gola w meczu AEK Ateny – PAE Veria podbiegł pod trybuny i w dość specyficzny sposób okazał swoją radość, co wywołało burzę w greckich mediach.

Pomocnik AEK-u podniósł prawą rękę w górę, co od razu skojarzone zostało z nazistowskim pozdrowieniem. Sam piłkarz broni się mówiąc, że dedykował gola siedzącemu na trybunach Michalisowi Pavlisowi, który nie mógł zagrać w tym meczu – „To jest nieporozumienie. Nic nieznaczący gest. Zobaczyłem na trybunach Michalisa Pavlisa i zadedykowałem mu tego gola..„.Niemiecki trener AEK-u Ewald Lienen rozmawiał z Katidisem po meczu i wyjaśnił, że młody piłkarz robił to bezmyślnie, a teraz bardzo tego żałuje – „Jestem na sto procent pewien, że Giorgos nie wiedział co robi, dlatego nie winię go za to. Z pewnością może być oskarżony o ignorancję, ale nie za ten gest. Widząc poruszenie mediów płakał w szatni. On jest młody i należy go chronić, a nie potępiać. Nie ma żadnego pojęcia o polityce, jak zresztą większość młodych ludzi. Poza tym piłkarze znają moje poglądy, wiedzą kim jestem, a takie zachowanie któregoś z nich oznaczałoby, że byłby to jego ostatni mecz w drużynie. Ale to nie tyczy się Katidisa jestem o tym przekonany..

3 opinie na “Kontrowersyjny gest Katidisa!

Taa…nie wiedział co czyni…On ma dopiero sześć lat i nie miał jeszcze w szkole historii,ba… on nawet nie wie co to jest szkoła! Tam skąd pochodzi ludzie mieszkają jeszcze w jaskiniach,krzeszą ogień pocierając drewno ,polują maczugami na wiewiórki i rozmnażają się wciągając samice za włosy do groty.Całe jego życie to granie na fujarce podczas pasania gąsek na górzystych terenach greckich wołochów…I jeszcze pan trener go broni,tłumaczy(czemu mnie to nie dziwi?)…Prócz kary na tego PASTUCHA powinni jeszcze zafundować mu wycieczkowy rejs dookoła świata ,najlepiej na boso.W programie zwiedzania powinny się znaleźć między innymi Treblinka,Majdanek,Buchenwald i postój w hotelu bez klimatyzacji w Oświęcimiu w komorze nr sześć.Ale nie…trener wszak wyjaśnił,a on płacze…biedactwo pewnie uzyska rozgrzeszenie bo przybywa jego guru Adolf w spódnicy…
ATROMITOS ANTI-NAZI !!!

A ty powiedz mi czego się nauczyłeś w szkole? Rzucać kamieniami i koktajlami w policję?

Nauczyłem się między innymi (a było to ”wieki” temu ) szacunku do milionów ofiar które straciły życie przez jednego szaleńca.Proste,prawda? Kamienie, policja a co to ma do rzeczy i wspólnego ze mną?

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4012 dni!