Katidis odsunięty, ale..

Giorgos Katidis po obradach włodarzy AEK-u Ateny został wczoraj odsunięty od drużyny do końca obecnego sezonu.

Po sezonie AEK zdecyduje co dalej począć z niesfornym piłkarzem. Jednak już teraz dość nieoczekiwanie pojawiły się oferty na pozyskanie 20-latka. Największe zainteresowanie Katidisem wyraziły bliżej nieznane dwie drużyny z Włoch i Szwajcarii. Ponoć jeden z menedżerów Katidisa kontaktował się już z chętnymi, ale zapewne aż do lata jakieś konkretne decyzje nie zapadną..

2 opinie na “Katidis odsunięty, ale..

”Bliżej” nieznany menadżer,”bliżej” nieznanego piłkarza rozmawia z ”bliżej” nieznanymi klubami o występach w ”bliżej” nie określonym czasie… 😉 I niech ktoś powie ,że dziadzio Lenczyk nie miał racji w swojej opinii o menadżerach…ferment,sztuczny zamęt i jeszcze raz ferment… Ja w te zainteresowanie nagłe nie wierzę i myślę ,że menadżer krzywdzi Katidisa w tym momencie,bo powinien dać ochłonąć wszystkim i samemu piłkarzowi.Powinien mu dać czas na przemyślenie i chociażby spóźnioną reakcję zanim znów wybiegnie na boisko.A tak …mamy dalej ”podgrzewanie kotleta”

Musi być szum ..takie to zadanie menedżerów. Jak się przestanie mówić, to się przestaje istnieć.. Myślę, że przez kilkanaście tygodni co chwila będzie odgrzewana sprawa Katidisa, bo inaczej jego wartość spadnie i jego agent straci kasę..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4080 dni!