Donis sam sobie winny!

Trener PAOK-u Saloniki Giorgos Donis w ostatnich dniach jest wrogiem numer jeden kibiców.

Wszystko zaczęło się wraz z informacją o odejściu Pablo Garcii, który jako główny powód tej decyzji podał konflikt z trenerem Giorgosem Donisem. Szkoleniowiec zasugerował, że nie widzi miejsca w drużynie dla Urugwajczyka. Kibicom nie spodobał się przede wszystkim brak szacunku dla ikony drużyny, czego efektem były nieprzyjemne dla trenera wydarzenia.

Zarówno przed jak i po treningu PAOK-u Donis słyszy za sobą gwizdy i nieprzychylne wypowiedzi, co psuje atmosferę nie tylko wokół szkoleniowca, ale i całej drużyny. Co gorsza sympatycy „Tyrana Północy” chcą nawet bojkotować mecze póki Donis będzie trenerem ich drużyny. Sytuacja nie jest łatwa, zwłaszcza teraz gry PAOK gra bardzo dobrze w lidze i ma szansę awansować do kwalifikacji Ligi Mistrzów. To zamieszanie może mieć poważne skutki dla wszystkich.

ZOBACZ NIEZADOWOLENIE KIBICÓW PAOK-u

W cypryjskich mediach, tuż po pierwszych plotkach z obozu salonickiej drużyny, pojawiły się już informacje o tym, że Donis ma zostać trenerem APOEL-u Nikozja, co wydaje się być mało prawdopodobne, ale..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4085 dni!