MŚ U-20: Wypowiedzi po losowaniu!

W poniedziałek odbyło się losowanie grup finałowych Młodzieżowych Mistrzostw Świata, w których Grecja zagra po raz pierwszy w historii. O wrażeniach z losowania opowiadali sami reprezentanci..

Kostas Stafylidis – „Wszyscy cieszymy się z pierwszego awansu do tak znaczącej imprezy. Drużyna pokazała, że potrafi znieść wiele, a przy tym ma potencjał, by osiągnąć wyższy poziom. Mecze w Turcji będą trudne, ale jeśli zagramy tak jak na mistrzostwach Europy w Estonii, myślę ze się uda. Wierzę w drużynę i trenerów.

Charis Mavrias – „W tak ważnych imprezach jak młodzieżowe mistrzostwa Świata, każdy mecz jest trudny, bo nie ma faworytów i outsiderów. Nie skupiajmy się na słabych i mocnych stronach przeciwników, ale skupmy się na optymalnym przygotowaniu do tej imprezy. To zaszczyt dla nas wszystkich zagrać po raz pierwszy w reprezentacji Grecja w młodzieżowych mistrzostwach globu. Dołożymy wszelkich starań, by greccy fani mogli poczuć dumę.”

Mavroudis Bougaidis – „Nasza grupa jest jedną z trudniejszych. Czekają na nas drużyny o różnym stylu gry i zupełnie odmiennej kulturze. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy zdrowi, a trener stworzy najmocniejszą z możliwych drużyn. Zawodnicy będą mieli szansę zdobycia cennego doświadczenia. Jest to wyzwanie dla każdego z nas..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4012 dni!